Středový motor Bafang MaxDrive M400 na e-bike 43V
Výrobce: APACHE
Popis produktu
na osy čtyřhran
výkon 250W
napětí 43V
kroutící moment 80Nm
hmotnost váženo 3,8 kg
| Typ motoru | Středový |
|---|---|
| Výkon | 250 W |
| Max. točivý moment | 80 N.m |
| Napětí | 43(DCV) |
| Účinnost motoru | ≥ 80% |
| Senzor šlapání | senzor otáček |
| Max. rychlost asistence | 25 km/h |
| Váha | 3,6 kg |
| Provozní teplota | -20-45 ℃ |
| Hlučnost | < 55 dB |
Kód zboží: 163018
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Středový motor Bafang Gear Drive M420 na e-bike bez příslušenství
Popis produktu
na osy OCTALINK
výkon 250W
napětí 43V
kroutící moment 80Nm
hmotnost váženo 3,8 kg...
výkon 250W
napětí 43V
kroutící moment 80Nm
hmotnost váženo 3,8 kg...
Popis produktu
výkon: 250 W
točivý moment: 63 Nm
max. rychlost: 25 km/h
barva stříbrná
hmotnost 3935 g /váženo/
točivý moment: 63 Nm
max. rychlost: 25 km/h
barva stříbrná
hmotnost 3935 g /váženo/
Motor BBS je určen k montáži přestavbové sady Apache Power BBS. Má nominální výkon 1000W, napětí 48V a max. kroutící moment 160Nm. Je vybaven snímačem šlapání, který vyhodnocuje...
Středový motor M420 UART
36V/250 W
Vhodné pro elektrokola modelová řada:
2019: Altar, Bend, Lucas
36V/250 W
Vhodné pro elektrokola modelová řada:
2019: Altar, Bend, Lucas
Motor BBS je určen k montáži přestavbové sady Apache Power BBS. Má nominální výkon 1000W, napětí 48V a max. kroutící moment 160Nm. Je vybaven snímačem šlapání, který vyhodnocuje...












