SHIMANO STEPS SYSTÉM

SHIMANO STEPS SYSTÉM

Výrobce: SHIMANO

K NOVÝM VÝŠINÁM

Při vytváření nových komponentů STEPS MTB jsme spojili všechny oblasti naší technologické odbornosti a výsledkem je dosud nejintuitivnější systém horského elektrokola, jaký existuje.

Komponenty SHIMANO STEPS MTB byly specificky navrženy pro horskou cyklistiku. A tak tento systém dokáže dovést vaše zákazníky dál bez ohledu na to, co je láká a jaké mají schopnosti.

SHIMANO STEPS MTB přináší větší podporu pro snadné stoupání. Nízká hmotnost pohonné jednotky nedosahující ani 3 kg umožňuje snadnou manipulaci a nabízí větší volnou vzdálenost s kratší řetězovou vzpěrou pro přirozenější zážitek z jízdy. 

Speciální komponenty

Stěžejními komponenty jsou pohonná jednotka, kliky, zcela nový cyklopočítač s barevným displejem, přesné čidlo rychlosti a silná baterie s dlouhou výdrží.

Vysoká hnací síla

Kompaktní pohonná jednotka má točivý moment 70 Nm pro supersilný tah ve stoupání. Přepínač pohonného režimu na řídítkách se třemi volbami (Eco, Trail a Boost) umožňuje intuitivní ovládání v různých typech terénu. Při vedení kola je možné využít asistenci motoru v režimu Power Walk. 

Speciální kliky s převodníky

Odolné kliky s převodníky speciálně vyvinuté pro horské elektrokolo charakterizuje osa středového složení v odlehčeném provedení HOLLOWTECH-II. K dispozici jsou duté kliky u XT a plné kliky v případě Deore.

Zřetelný displej

Systém se ovládá kompaktním počítačem s LCD displejem, který jezdci ukáže převodový stupeň, režim asistovaného pohonu a stav baterie. Každý režim se vyznačuje vlastní barvou. Informace na displeji jsou vysoce viditelné a zřetelně ukazují, jaký převodový stupeň má jezdec zařazen.

Ergonomické a pokročilé

Tlačítková jednotka FIREBOLT má stejnou ergonomii jako naše řazení FIREBOLT XTR a XT Di2. Navíc baterie s vysokou kapacitou 504 W zajišťuje pokročilé a intuitivní ovládání. Tato voděodolná baterie s extrémní výdrží má nízký profil navržený specificky pro MTB pro lepší odolnost proti nárazům a vibracím. K dispozici jsou dva typy baterie: verze montovaná na spodní rámovou trubku, nebo integrovaná.

Maximální potěšení

Zcela nové komponenty SHIMANO STEPS MTB přináší maximální potěšení, ať už jsou zákazníkovy preference ohledně fyzické náročnosti jízdy jakékoli. Díky tomu může každý rozšířit svůj potenciál, objevit nové terény a pokořit další obzory.

Newer article Older article

Kód zboží: 369911
 
Naše cena: 1,00 (vč. DPH)
ks

Kategorie zboží