Kolo Ghost Powerkid 20 2016
Výrobce: GHOST
| Název | GHOST Powerkid 20 black/red |
|---|---|
| Popis | Lehké dětské 20 palcové kolo Ghost Powerkid 20 s odpruženou vidlicí RST Capa, vhodné pro děti s výškou postavy od 110 do 130 cm. Kolo je vybaveno 7-mi rychlostním řazením Shimano a ráfkovými brzdami. Zapletená kola jsou obuta do kvalitních plášťů Schwalbe. |
| Rok | 2016 |
| Rám | Powerkid 20 alloy |
| Vidlice | RST Capa T 50 mm |
| Přehazovačka | Shimano Tourney 7-Speed |
| Řazení | Shimano Tourney Revo |
| Brzdy | Tektro V-Brake |
| Kliky | Lasco Alu Single 36 |
| Kazeta | Shimano Tourney 14-28 |
| Řetěz | KMC |
| Říditka | GHOST Rizer light 520 mm 25.4 |
| Představec | GHOST AS-601 25.4 mm |
| Zapletená kola | GHOST 20 Wheelset |
| Pláště | Schwalbe Black Jack 1.9 |
| Sedlo | GHOST VL 5062 |
| Sedlovka | GHOST light DC1 27.2 mm |
| Počet rychlostí | 7 |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 50 mm |
Pro věk:6-8 let
ZVOLENOU BARVU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 999498
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
materiál ThermoFit se zateplením
anatomický střih
reflexní bezpečnostní prvky VELIKOSTI: S/M, L/XL ZVOLENOU VELIKOST ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE...
anatomický střih
reflexní bezpečnostní prvky VELIKOSTI: S/M, L/XL ZVOLENOU VELIKOST ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE...
Prilba CTM Draax, černá
Všestranná MTB prilba CTM Draax vyrobená technológiou in-mold zaručuje ochranu hlavy na každom výjazde
Odnímateľný a nastaviteľný šilt
Pohodlné...
Odnímateľný a nastaviteľný šilt
Pohodlné...
SHIMANO kot brzd-set XT BR-M8100-KIT přední/BL-M8100 J-kit bez adapt kov+chladič SMBH90/1000mm bal
technologie double inmould, 23 otvorů, reflexní prvky
nastavení velikosti i pomocí upínacího systému na vnitřních
bocích přilby (výběr ze 3 poloh) - více informací...
nastavení velikosti i pomocí upínacího systému na vnitřních
bocích přilby (výběr ze 3 poloh) - více informací...
Držák computeru MAX1 GARMIN / SIGMA ROX a světla na řidítka
Popis produktu
Držák computeru GARMIN / SIGMA s možností montáže světla ze série MAX1 Nova 200, 500 nebo 1000 ve...










