Kolo Ghost Miss 2000 2014
Výrobce: GHOST
| Název | GHOST Miss 2000 dark grey/purple/white |
|---|---|
| Popis | Na kole Ghost Miss 2000 bude každá vyjížďka neopakovatelným zážitkem. Oproti loňskému modelu jsme kolo ještě vylepšili - použili jsme vidlici Rock Shox XC 28 s uzamykáním z řidítek! Zároveň jsme snížili jeho hmotnost o 300 gramů! |
| Rok | 2014 |
| Rám | Miss AL PG |
| Vidlice | Rock Shox XC 28 PopLoc 100 mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore 9-Speed |
| Přesmykač | SHIMANO DEORE-BONUS GRÁTIS!!(Shimano Acera) |
| Řazení | SHIMANO DEORE-BONUS GRÁTIS!!(Shimano Altus SL) |
| Brzdy | Tektro HDC 330 Disc 160 mm |
| Kliky | SHIMANO DEORE FCM530 HOLLOWTECH DUTÉ octalink-BONUS GRÁTIS!!(Shimano FCM 371 44-32-22)KAZETA SHIMANO HG50 DEORE-BONUS GRÁTIS!!(Shimano HG30 11-32) |
| Říditka | GHOST Low Rizer light 660 mm 31.8 mm |
| Představec | GHOST AS-DC 1 31.8 mm |
| Náboje | SHIMANO DEORE-BONUS GRÁTIS(Sram 306) |
| Ráfky | REMERX MASTERDISC-ČERNÉ(BÍLÉ-PLUS 150KČ) |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam 2.1 |
| Sedlo | GHOST VL 4212 Lady |
| Sedlovka | GHOST light SP DC 1 31.6 mm |
| Počet rychlostí | 27 |
| Velikost kol | 26 " |
| Hmotnost | 13,4 kg |
| Přední zdvih | 100 mm |
VARIANTA:Brzdy Shimano Deore-plus 1000kč.
VELIKOSTI:48cm-do185cm,52cm-do190cm-bílá barva
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE.
BONUSOVÁ VÝBAVA POUZE ZA PŮVODNÍ CENU KOLA, SLEVA JE BEZ BONUSOVÉ VÝBAVY!!!
Toto kolo můžete zakoupit i na našich výdejním místech(viz.úvodní strana-nebo info emailem,po telefonu)-garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
!!! 500kč zpět za osobní odběr kola na prodejně !!!
Kód zboží: 018087
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
BEZdrátové provedení, voděodolný
nabíjení MicroUSB, výdrž 150h / 12h s podsvícením
LED podsvícení displeje neomezeno časovým intervalem
velký displej 46 x 30mm,...
nabíjení MicroUSB, výdrž 150h / 12h s podsvícením
LED podsvícení displeje neomezeno časovým intervalem
velký displej 46 x 30mm,...
Enervit Competition Bar 30g je vysokosacharidová
energetická tyčinka pro doplňování energie i během
intenzivní nebo dlouhotrvající fyzické aktivity a
sportovního...
energetická tyčinka pro doplňování energie i během
intenzivní nebo dlouhotrvající fyzické aktivity a
sportovního...
NECYKLISTICKÁ láhev, není určena do košíku na kolo
odnímatelná napichovací část na ovoce k ochucení vody
výsuvný vršek, průměr hrdla: 50 mm
průměr láhve: 64...
odnímatelná napichovací část na ovoce k ochucení vody
výsuvný vršek, průměr hrdla: 50 mm
průměr láhve: 64...
rozměr 275 x 175 mm, váha 320 g
orazy mezi bowdeny pro štelovaní měniče/přesmyku
vhodné pro rámy, které nemají dorazy na rámu
vhodné pro rámy, které nemají dorazy na rámu













