Kolo Ghost Lector 5 LC 2016
Výrobce: GHOST
| Název | GHOST Lector 5 LC |
|---|---|
| Popis | Dlouho očekávaný nový Ghost Lector je zde. Kompletně přepracovaný rám již získal řadu ocenění a stal se novým měřítkem mezi závodními cross-country koly. Rámu vyrobenému z Hi-Mod karbonu nechybí zadní 142x12 pevná osa ani vnitřní vedení bowdenů. Výbavu modelu Lector 5 LC tvoří nová sada Shimano GX1 s jednopřevodníkem a 11 převody a vidlice Rock Shox Reba. |
| Rok | 2016 |
| Rám | Lector 29 Carbon LC |
| Vidlice | Rock Shox Reba RL Solo Air 100 mm Oneloc 15 mm |
| Přehazovačka | Sram GX 1 11-Speed |
| Řazení | Sram GX Trigger |
| Brzdy | SHIMANO XT 8000(Sram Guide R Disc 180-160 mm) |
| Kliky | Sram GX 1 1000 30 |
| Kazeta | Sram XG 1150 10-42 |
| Řetěz | Sram PC 1130 |
| Říditka | GHOST Flat light 720 mm 31.8 |
| Představec | GHOST M01 31.8 mm - |
| Přední náboj | GHOST SL Disc 15mm |
| Zadní náboj | GHOST SL Disc 12mm) |
| Ráfky | Rigida Rival 21) |
| Pláště | Schwalbe Rocket Ron Evo 2.25 |
| Sedlo | SDG Circuit |
| Sedlovka | GHOST SL 719 31.6 mm |
| Počet rychlostí | 11 |
| Velikost kol | 29 " |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| PEDÁLY | SHIMANO XT |
Velikosti:L/50cm-do186cm
!!! CENY KOMPONENTŮ UVEDENÝCH VE VARIANTÁCH SE MOHOU PŘŮBĚŽNĚ LIŠIT-CENA VÝSLEDNÁ PLATÍ AŽ V KONEČNÉM POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY !!!
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejním místě v Praze,garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 623091
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Náboj přední SHIMANO Deore HB-M615 černý 36 děr
Náhradní vycpávky do cyklistické přilby Haven Toltec.
Vycpávky jsou pratelné.
Vycpávky jsou pratelné.
Plášť CHAOYANG 700x38C (622-40) H-5126 27 tpi černý
Popis produktu
základní model pláště CHAOYANG, kvalita podložená dlouhodobým vývojem a řadou spokojených...
Paralelogramová odpružená sedlovka je navržena tak, aby vám poskytla nejvyšší úroveň jízdního pohodlí ve městě i v nerovném terénu. Odpružení je progresivní, což znamená, že...
držák ve tvaru T
délka: 100 mm
materiál: Fe železo, hmotnost: 22 g
určeno k HOBBY použití
baleno v sáčku
délka: 100 mm
materiál: Fe železo, hmotnost: 22 g
určeno k HOBBY použití
baleno v sáčku








