Kolo GHOST Lector 5.9 LC riot red / jet black
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.KARBONOVÝ PRÉMIOVÝ RÁM-ORIGINÁLNÍ DESIGN
2 NĚMECKÁ FIRMA-MONTÁŽ V ČR
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
| Rok | 2019 |
|---|---|
| Rám | Lector LC (LightCarbon) |
| Vidlice | Rock Shox SID RL 100mm |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle 12-S |
| Řazení | SRAM GX EAGLE |
| Brzdy | SRAM Level T 2/2 Piston 180/160mm Disc |
| Kliky | SRAM GX Eagle 32z DUB |
| Kazeta | SRAM XG-1275 10-50 |
| Řídítka | Ground Fiftyone 740mm |
| Představec | Ground FiftyOne 31,8mm |
| Sedlovka | Satori Sorata Pro 31,6mm |
| Sedlo | Fizik Antares R7 |
| Pláště | Continental X-King Performance Pure Grip 29x2,2 |
| Zapletená kola | DT Swiss X 1900 Spline 29/25mm |
| Počet rychlostí | 12 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: XS 145-160cm, S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 86LE1034
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
blatník na sedlovku, pro kola 26"-27,5",šířka blatníku 80 mm, délka blatníku 550 mm, pro průměr 24-32mm, materiál polypropylen/termoplastická pryž
Zvonek M-Wave na baterie
Montáž bez nářadí, voděodolný
Barva: černá
Materiál: plast
Objímka: 22,2 - 31,8 mm
Hlasitost: 120 db
Balení: karta M-Wave, baterie...
Montáž bez nářadí, voděodolný
Barva: černá
Materiál: plast
Objímka: 22,2 - 31,8 mm
Hlasitost: 120 db
Balení: karta M-Wave, baterie...
Model
Z2
Modelový rok
2022
Použití
Trail, e-bike
Zdvih
150 mm
Velikost kol
27,5"
Boost osa
ANO
Průměr osy
15x 110 mm
Průměr...
24" zapletené kolo zadní REMERX RMX219 - 507x19
zadní náboj FORCE 80429 - AL s pevnou osou na matice, průmyslová ložiska
na 5 - 7 vícekolečko (nelze použít pro kazetu),...
zadní náboj FORCE 80429 - AL s pevnou osou na matice, průmyslová ložiska
na 5 - 7 vícekolečko (nelze použít pro kazetu),...
POPIS PRODUKTU
Aaerodynamický úložný box na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý a jednoduchý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče...







