Kolo GHOST Lector 3.9 LC riot red / jet black
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.KARBONOVÝ PRÉMIOVÝ RÁM-ORIGINÁLNÍ DESIGN
2 NĚMECKÁ FIRMA-MONTÁŽ V ČR
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
| Rok | 2019 |
|---|---|
| Rám | Lector LC (LightCarbon) |
| Vidlice | RockShox Recon RL Remote 100mm |
| Přehazovačka | Sram NX Eagle 12sp |
| Řazení | SRAM NX Eagle 12s |
| Brzdy | SRAM Level T 2/2 Piston 180/160mm |
| Kliky | Sram NX Eagle 32z DUB |
| Kazeta | SRAM PG-1230 11-50 |
| Řídítka | Ground Fiftyone 740mm |
| Představec | Ground FiftyOne 31,8mm |
| Sedlovka | Ground Fiftyone 31,6mm |
| Sedlo | Fizik Antares R7 |
| Pláště | Continental X-King Perf. Pure Grip 29x2,2 |
| Zapletená kola | DT Swiss X 1900 Spline 29/25 ( 15x100, 12x142mm) |
| Počet rychlostí | 12 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: XS 145-160cm, S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 86LE1020
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Montpáka plastová 3ks extra pevná AIRBONE
-Extra pevné montpáky
- velikost 72*27*7mm
- 3 ks
- PA6+35%GF
- velikost 72*27*7mm
- 3 ks
- PA6+35%GF
délka: 25 cm
uvedená cena je za 1ks
uvedená cena je za 1ks
Popis produktu
Výkonné dobíjecí světlo MAX1 Taktik.
- 1× Cree XM T6 LED
- světelný tok: 400 lm
- funkce svícení: intenzita svícení 100% / 50% / blikání
- doba...
- 1× Cree XM T6 LED
- světelný tok: 400 lm
- funkce svícení: intenzita svícení 100% / 50% / blikání
- doba...
dětské pískací zvířátko na řidítka, objímka 22,2 mm, materiál: plast
Drátové, voděodolné, auto start/stop
Funkce
Bri 8
okamžitá rychlost
x
průměrná rychlost
x
maximální rychlost
x
ujetá vzdálenost
x
celkově...







