Kolo Ghost Lanao FS 2
Výrobce: GHOST
| Název | GHOST Lanao FS 2 |
|---|---|
| Popis | I dámská celoodpružená kola Lanao FS se pro rok 2016 dočkaly přepracování. Zdvih 130 mm, výborné komponenty, příkladná ovladatelnost, nízká hmotnost a atraktivní design dělají z řady Lanao FS univerzální stroje pro náročné horské traily i pohodové výlety s přáteli. |
| Rok | 2016 |
| Rám | Lanao FS alloy |
| Vidlice | RST Aerial Air LO 130 mm |
| Tlumič | X-Fusion O2 RL 130 mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore 10-Speed Plus |
| Přesmykač | Shimano Deore |
| Řazení | (Shimano Deore) |
| Brzdy | Shimano 396 Disc 180-160 mm) |
| Kliky | Shimano 523 40-30-22) |
| Kazeta | Shimano 11-36 |
| Řetěz | Shimano |
| Říditka | GHOST Low Rizer light 700 mm 31.8 |
| Představec | GHOST AS GH2 31.8 mm |
| Náboje | GHOST Disc QR |
| Ráfky | Rigida Rival 19 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam 2.25 |
| Sedlo | GHOST VL 4212 |
| Sedlovka | GHOST light DC 1 31.6 mm |
| Počet rychlostí | 30 |
| Velikost kol | 27.5 " |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 130 mm |
| Zadní zdvih | 130 mm |
Velikosti:M/42cm-do175cm
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejním místě v Praze,garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 999526
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Řadící páčka SRAM XX1, 11rychl. Zadní včetně objímky
Popis produktu
-SRAM 1x11 X-ACTUATION pro přesné a spolehlivé 11-ti rychlostní řazení
-Nastavitelné páčky
...
-Nastavitelné páčky
...
Inovovaný lehký a odolný batoh s propracovanou zadní částí.
Objem batohu 18l.
Obsahuje integrovanou pláštěnku ve svítivě oranžové barvě s velkým reflexním logem....
Obsahuje integrovanou pláštěnku ve svítivě oranžové barvě s velkým reflexním logem....
ergonomicky tvarovaná rukojeť s dírou pro zavěšení
délka čepele: 100 mm, celková délka: 185 mm
materiál: chrom-vanad-molybdenová ocel, kovaná, tvrzená
vyrobeno dle...
délka čepele: 100 mm, celková délka: 185 mm
materiál: chrom-vanad-molybdenová ocel, kovaná, tvrzená
vyrobeno dle...
Zámek lankový MAX1 Golem.
- 4 klíče bezpečnostní třídy B v ceně
- standartní bezpečnostní uzamykací mechanismus
- kvalitně zpracovaný krytu zámku z netříštivého...
- 4 klíče bezpečnostní třídy B v ceně
- standartní bezpečnostní uzamykací mechanismus
- kvalitně zpracovaný krytu zámku z netříštivého...
Celokarbonové sedlo s precizním zpracováním a originálním vzhledem / základna LCF Carbon / ližiny UD Carbon T700 / hmotnost 160 g / rozměr 275×142 mm
REPENTE Artax GLM, sedlo...









