Kolo GHOST Lanao 4.7 2018
Výrobce: GHOST
| Rok | 2018 |
|---|---|
| Rám | Lanao AL 27.5 |
| Vidlice | SR Suntour XCM RL 100mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M592 9-S |
| Přesmykač | Shimano FD-M370 |
| Řazení | Shimano SL-M2000 3x9 |
| Brzdy | Shimano BR-M315 2/2 Piston 160mm Disc |
| Kliky | Shimano FC-M371 44-32-22 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 11/34 |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Velo VL-4212 |
| Náboje | Shimano RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 584x19 32h |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 27.5x2.2 |
| Počet rychlostí | 27 |
| Velikost kol | 27.5 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: XS 145-160cm, S 155-170cm, M 165-180cm
BARVY: black/pink, white/silver
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 18LA2028
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Popis produktu
Rám a vidlice jsou vyrobeny z hliníku a s váhou 7,8 kg se řadí tento model mezi ultra lehká dětská kola.
Přehazovačka 1 x 7 je ideální volbou pro děti, které...
Přehazovačka 1 x 7 je ideální volbou pro děti, které...
výsuvný vršek, průměr hrdla: 50 mm
materiál: polyethylen/ polypropylen
hmotnost: 76 g
materiál: polyethylen/ polypropylen
hmotnost: 76 g
Převodník SRAM X-SYNC STEEL 30z 94BCD Steel 3.5mm Black , 11ti rychlostní
Převodník SRAM X-SYNC STEEL 32z 94BCD Steel 3.5mm Black , 11ti rychlostní
Popis produktu...
KSMBH90SBSW100
bílá brzdová hadička pro brzdy M640 - sada ZEE
Popis produktu
dvojstěnný plášťový 29"ráfek
šířka ráfku 28mm,výška 20mm
pouze pro diskové brzdy
32 děr
barva černá
bezdušová technologie TR
hmotnost...
šířka ráfku 28mm,výška 20mm
pouze pro diskové brzdy
32 děr
barva černá
bezdušová technologie TR
hmotnost...








