Kolo Ghost Kato X6
Výrobce: GHOST
| Název | GHOST Kato X 6 |
|---|---|
| Popis | Kato X 6 má oproti nižším modelům špičkový zeslabovaný rám z hliníkové slitiny a vzduchovou vidlici Rock Shox Reba RL s 15mm pevnou osou. Výbavu tvoří komponenty Shimano s 2x10 převody. |
| Rok | 2016 |
| Rám | Kato 27.5 alloy SL |
| Vidlice | Rock Shox Reba RL Solo Air 120 mm 15 mm |
| Přehazovačka | Shimano XT 10-Speed Plus |
| Přesmykač | Shimano Deore |
| Řazení | SHIMANO XT 785 |
| Brzdy | SHIMANO XT 785(Shimano 396)Disc 180 mm |
| Kliky | Shimano Deore 36-22 |
| Kazeta | Shimano CS-HG50 11-36 |
| Řetěz | Shimano CN-HG54 |
| Říditka | GHOST Low Rizer 720 mm 31.8 |
| Představec | GHOST GH 1 31.8 mm + |
| Přední náboj | Shimano Deore 15 mm |
| Zadní náboj | Shimano Deore QR |
| Ráfky | Rigida Rival 21 |
| Pláště | Schwalbe Rocket Ron 2.25 |
| Sedlo | GHOST VL 1353 SL |
| Sedlovka | GHOST SL 719 31.6 mm |
| Počet rychlostí | 20 |
| Velikost kol | 27.5 " |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 120 mm |
Velikosti: XS/38cm-do166cm
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .-VIZ. ODKAZ.
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejním místě v Praze,garanční prohlídka ZDARMA(první po 100km) a následný servis zajištěn(placený)-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 999540
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Plášť KENDA Kross Plus 700x32C (622-32) (K-847) černý
rohy PROFIL MT32-AS 95mm černé matné
MTB gripy navržené pro Enduro, verze Evo je upravená pro široká řidítka a přináší spoustu vylepšení. Materiál a propracovaný tvar gripu napomáhají k...
Y12009180
SHIMANO stahovák kazety originál shimano
Ocelová kazeta MICROSHIFT CS-H113 XLE
Kazety řady H jsou maximálně odolné a použitelné i pro elektrokola.
Kompatibilní s ořechy standardních nábojů...
Kazety řady H jsou maximálně odolné a použitelné i pro elektrokola.
Kompatibilní s ořechy standardních nábojů...









