Kolo GHOST KATO FS 5 27.5 2017
Výrobce: GHOST
Název
| GHOST Kato FS 5 | |
| Popis | |
| Rok | 2017 |
| Rám | KATO FS 27.5 Alloy AL |
| Vidlice | Fox 32 Float Performance 130 mm |
| Tlumič | Fox Float DPS Performance 130 mm |
| Přehazovačka | Shimano XT 11-Speed |
| Přesmykač | Shimano XT |
| Řazení | Shimano XT SL |
| Brzdy | Shimano 506 Disc 180 mm SMRT 10/20 |
| Kliky | Shimano XT 36-26 |
| Kazeta | Shimano SLX 11-42 |
| Říditka | GHOST Low Rizer 720 mm 31.8 mm |
| Představec | GHOST AS GH2 31.8 mm |
| Přední náboj | Shimano Deore 15 mm |
| Zadní náboj | Shimano Deore QR |
| Ráfky | Rodi Blackrock 21 |
| Pláště | Michelin Wild Grip R2 27,5x2,25“ |
| Sedlo | GHOST VL 1353 |
| Sedlovka | Ghost Light DC 1 31,6 mm |
| Počet rychlostí | 22 |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 130 mm |
| Zadní zdvih | 130 mm |
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .-VIZ. ODKAZ.
Velikosti:XS-38cm-145-160cm,S42cm-155-170cm,M46cm-165-180cm,L/50cm 175-190cm, XL 54cm-nad 190cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA. 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Alternativní produkty
průměr 53 mm
snadná montáž
- nerezová zabrušovaná potažená teflonem 1ks brzdového lanka
SPD kompatibilní
výměnné červené hroty s klíčem jsou součástí
možnost koupit náhradní hroty: art. 94001, 940012,...











