Kolo Ghost Kato FS 5
Výrobce: GHOST
| Název | GHOST Kato FS 5 red/black |
|---|---|
| Popis | Oblíbená řada celoodpružených kol Ghost Kato FS je pro rok 2016 přepracovaná a přiblížila se dnes již legendárnímu RIOTu. Nejvyšší model Kato FS 5 je osazen odpružením FOX se zdvihem 130 mm a komponenty z nové sady Shimano XT 2x11. |
| Rok | 2016 |
| Rám | Kato FS alloy |
| Vidlice | Fox 32 Float Performance 130 mm |
| Tlumič | Fox Float Performance 3 Pos 130 mm |
| Přehazovačka | Shimano XT 11-Speed Plus |
| Přesmykač | Shimano XT |
| Řazení | Shimano XT |
| Brzdy | Shimano Deore Disc 180 mm |
| Kliky | Shimano XT 36-26 |
| Kazeta | Shimano XT 11-42 |
| Řetěz | Shimano XT |
| Říditka | GHOST Low Rizer light 720 mm 31.8 |
| Představec | GHOST AS GH2 31.8 mm |
| Náboje | Shimano Deore QR |
| Ráfky | Rigida Rival 21 |
| Pláště | Michelin Wild Grip'R 2.25 |
| Sedlo | GHOST VL-1353 |
| Sedlovka | GHOST light DC 1 31.6 mm |
| Počet rychlostí | 22 |
| Velikost kol | 27.5 " |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 130 mm |
| Zadní zdvih | 130 mm |
Velikosti: S/42cm-do175cm,M/46cm-do178cm,L/50cm-do186cm
VÝBAVOVÝ BONUS: BRZDY SHIMANO XT 785 +BRZDOVÉ KOTOUČE SLX
!!! CENY KOMPONENTŮ UVEDENÝCH VE VARIANTÁCH SE MOHOU PŘŮBĚŽNĚ LIŠIT-CENA VÝSLEDNÁ PLATÍ AŽ V KONEČNÉM POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY !!!
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejním místě v Praze,garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
!!! 300 kč zpět za osobní převzetí kola na prodejně-viz úvodní strana !!!
Kód zboží: 999571
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
S jejich ladnými křivkami se dětské helmy Buddy a SuperBuddy stávají designovou nadčasovou klasikou.
Tato helma určená pro malé děti využívá konstrukci...
Tato helma určená pro malé děti využívá konstrukci...
Štítek pro helmy BBB: Cerratore, Elbrus, Everest, Jaya
Různé druhy, pro různé modely přileb.
Foto je pouze ilustrativní. ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA...
Různé druhy, pro různé modely přileb.
Foto je pouze ilustrativní. ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA...
- magnet, universální, použitelný také pro aero paprsky
Díky neomezenému výhledu ve vysoké kvalitě, uvidíte svět jako nikdy předtím !
Torická skla pro nekompromisní rozhled.
Oleofobní vnější vrstva chrání skla před...
Torická skla pro nekompromisní rozhled.
Oleofobní vnější vrstva chrání skla před...
Prvotřídní tlumicí kapalina, směs syntetických olejů, která se stala oblíbenou volbou profesionálů na celém světě. Shock Oil je prověřen v závodech a funguje výborně ve všech...












