Kolo GHOST Kato 7.7 2018
Výrobce: GHOST
| Rok | 2018 |
|---|---|
| Rám | Kato AL 27.5 |
| Vidlice | Rock Shox 30 Silver Poploc 100mm |
| Přehazovačka | Shimano XT RD-M8000 Shadow Plus 11-S |
| Přesmykač | Shimano SLX FD-M7025 |
| Řazení | Shimano SLX SL-M7000 2x11 |
| Brzdy | Shimano BR-M315 2/2 Piston 180/160mm Disc |
| Kliky | Shimano SLX FC-M7000 Hollowtech II 34-24 |
| Kazeta | Shimano SLX CS-M7000 11/42 |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Selle Italia X-Base |
| Náboje | Shimano RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Blackrock 584x21 32h |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 27.5x2.2 |
| Počet rychlostí | 22 |
| Velikost kol | 27.5 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm
BARVY: grey/yellow, red/black
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 18KA3020
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Duše Pirelli P ZERO SmarTUBE 23/32-622 Presta 60mm
SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování...
SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování...
Láhev X-RACE 0.7l
- osvědčený design
- víčka na závit se silikonovým těsněním zaručující vynikající těsnost
- široké hrdlo pro snadné plnění a vymývání SKLADEM:...
- osvědčený design
- víčka na závit se silikonovým těsněním zaručující vynikající těsnost
- široké hrdlo pro snadné plnění a vymývání SKLADEM:...
triatlonové hodiny, GPS, ANT+, Bluetooth Smart
měření tepové frekvence ze zápěstí (bez hrudního pásu)
funkce Crash Alert (při pádu možnost informovat záchranné složky...
měření tepové frekvence ze zápěstí (bez hrudního pásu)
funkce Crash Alert (při pádu možnost informovat záchranné složky...
Popis produktu
zimní cyklistické rukavice, unisex
vhodné i pro ostatní sporty
dlaň s protiskluznou úpravou
vnější strana palce z jemného froté na otírání...
vhodné i pro ostatní sporty
dlaň s protiskluznou úpravou
vnější strana palce z jemného froté na otírání...
celorozepínací
3 zadní kapsy
elastická guma v pase s protiskluzným silikonem
rukávy zakončeny protiskluzným lemem, reflexní prvky
určení pro teploty v rozmezí +20...
3 zadní kapsy
elastická guma v pase s protiskluzným silikonem
rukávy zakončeny protiskluzným lemem, reflexní prvky
určení pro teploty v rozmezí +20...








