Kolo Ghost KATO 7 29 Deore
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ VÝHODY KOLA:
1. SUPER POMĚR CENA-VÝKON
2. MOŽNOST KOUPIT JEN V CYKLONEMCIK.CZ
3. PRÉMIOVÁ ZNAČKA, NĚMECKÁ KVALITA
4.TAPERED ŘÍZENÍ-KÓNICKÁ HLAVA-LOŽISKOVÉ ŘÍZENÍ
5.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ COKOLIV ZMĚNIT DLE VAŠEHO ZADÁNÍ-PO DOHODĚ S PRODEJCEM,MŮŽETE ZVOLIT JAKÉKOLIV JINÉ KOMPONENTY DLE NABÍDKY ESHOPU.
6.ZVOLENOU KONFIGURACI S PŘÍPADNÝMI ZMĚNAMI POSÍLEJTE EMAILEM NA FINÁLNÍ SCHVÁLENÍ CENY PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY. VYCHÁZÍ SE ZE ZÁKLADNÍHO POPISU-ZA JEDNOTLIVÉ POLOŽKY VYZNAČTE VAŠE ZMĚNY A MY KOLO NACENÍME.(martinnemcik@seznam.cz)
7.PEDÁLY JAKÉKOLIV KE KOLU SE SLEVOU 10%
Název
| GHOST Kato 7 29 red/red/blue | |
| Popis | |
| Rok | 2017 |
| Rám | KATO 29 Alloy AL |
| Vidlice | RST Aerial LO AIR-vzduchová, 120mm 2000g, uzamykání z korunky |
| Přehazovačka | Shimano DEORE 10 |
| Přesmykač | Shimano DEORE 10 |
| Řazení | Shimano DEORE 6000 10s |
| Brzdy | Shimano 315 Disc 180 / 160 mm(kotouče smrt 10) |
| Kliky | Sram S600 Powerspline osa , 3x10 , 44zubů-možno zvolit jakékoliv(Shimano FCMT300 3x10 40zubů integrovaná osa +700kč) |
| Kazeta | Max 1 10 11-36 |
| Říditka | ZOOM 680mm, VLAŠTOVKY NEBO ROVNÁ |
| Představec | Kalloy Ultralight 90mm |
| Náboje | Shimano TOURNEY CL |
| Ráfky | Ghost |
| Pláště | MITAS CHEETAH, OCELOT 29x2,1 DRÁT |
| Sedlo | THOMUS COMFORT |
| Sedlovka | KALLOY AL 31,6 350mm |
| Počet rychlostí | 2x10, 3x10 |
| Velikost kol | 29 " |
| Hmotnost | 13,9kg |
| Přední zdvih | 120 mm |
VELIKOSTI: M/17" 165-180cm
SKLADEM: černo-zelená M skladem
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA-Kunratice(300kč-Evropská) a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA. 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Alternativní produkty
- Bezešvá body konstrukce pro lepší pocit.
- Zvýšená tepelná účinnost.
- Síťovina pro lepší kontrolu pocení.
- Kombinace polyamidu a...
Upevnění: 3 suché zipy
Materiál: nylon
Možnost rozložení
Reflexní prvky
Rozměry (d x š x v): 180 x 120 x 110-180...
průměr: 5 mm
materiál: teflon
cena za 1 m











