Kolo GHOST Kato 4.9 riot red / night black
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.KARBONOVÝ PRÉMIOVÝ RÁM-ORIGINÁLNÍ DESIGN
2 NĚMECKÁ FIRMA-MONTÁŽ V ČR
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
| Rok | 2019 |
|---|---|
| Rám | Kato AL 29 |
| Vidlice | SR Suntour XCM RL 100mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M592 9-S |
| Přesmykač | Shimano FD-M370 |
| Řazení | Shimano SL-M2000 3x9 |
| Brzdy | Shimano BR-MT200 2/2 Pístky, 160mm kotouče |
| Kliky | Shimano FC-MT300 44-32-22 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 11/34 |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Selle Italia X-Base |
| Náboje | Shimano HB-RM35 QR / FH-RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 622x19 32h |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 27.5x2.2 |
| Počet rychlostí | 27 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA(Kunratice) nebo za 300kč(Evropská), a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 86LE1042
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Tento držák na přilbu v kombinaci se světlem BBB bude dokonalou volbou pro noční výlety.
Držák lze připevnit na většinu běžných helem pomocí popruhu na suchý zip.
Tento...
Držák lze připevnit na většinu běžných helem pomocí popruhu na suchý zip.
Tento...
Vodu potřebujete vždy a všude, ale při sportovním výkonu a na kole obzvlášť. Láhev CTM o objemu 0,6 l nebo 0,8 l vám výborně poslouží pro kratší či delší výlety a díky většímu...
Lehké celoprstové rukavice na maraton / XC.
Otevřená struktura.
Clarino ochrana na paleci a ukazováčku.
Rozšířený ukazováček pro lepší...
Otevřená struktura.
Clarino ochrana na paleci a ukazováčku.
Rozšířený ukazováček pro lepší...
Cyklistické 3/4 kalhoty Sweep s laclem vhodné pro chladnější počasí, kdy hrozí prochladnutí kolen.
Dokonalý střih a design. - materiál: 80% polyamid, 20%...
Dokonalý střih a design. - materiál: 80% polyamid, 20%...
POPIS PRODUKTU
Funkční ponožky Compress urychlují regeneraci svalů a zlepšují průtok krve v nohách. Díky anatomicky tvarované klenbě budou Vaše chodidla jako v peřince....







