Kolo GHOST Kato 2.7 2018
Výrobce: GHOST
| Rok | 2018 |
|---|---|
| Rám | Kato AL 27.5 |
| Vidlice | RST Blaze MLO 100mm |
| Přehazovačka | Shimano Acera RD-M360 8-S |
| Řazení | Shimano SL-M310 3x8 |
| Brzdy | Tektro HD-M285 2/2 Piston 160mm Disc |
| Kliky | Shimano FC-TY301 42-34-24 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 11/32 |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Selle Italia X-Base |
| Náboje | Formula DC 20 / 22 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 584x19 32h |
| Pláště | Michelin Country Race R 27.5x2.10 |
| Počet rychlostí | 24 |
| Velikost kol | 27.5 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: XXS 135-150cm, XS 145-160cm, S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm
BARVY: black/red, yellow/black
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 18KA2008
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Popis produktu
NOVINKA - VYLEPŠENÁ VERZE!
výškově a stranově nastavitelná, pro náboje do 197 mm
není nutné vyzouvat plášť při centrování 29'' kol (i široké pláště)
pro...
výškově a stranově nastavitelná, pro náboje do 197 mm
není nutné vyzouvat plášť při centrování 29'' kol (i široké pláště)
pro...
Držák (adaptér) košíku na láhev na řídítka PRO-T dural
pro řidítka průměr 25,4 - 31,8 mm
Popis produktu
Atraktivní dobíjecí a extra výkonné světlo SMART SUBURB 800.
Popis:
Vhodné pro MTB, turistiku, sport i městská a turistická kola. Dokonalá...
Popis:
Vhodné pro MTB, turistiku, sport i městská a turistická kola. Dokonalá...
řídítka sil.ZOOM AL-195 31,8/440mm černé
Šrouby konzole brzdy Clarks M6x20 mm 2 ks
V sadě jsou 2 ks šroubů.








