Kolo Ghost KATO 2 29 2017
Výrobce: GHOST
Název
| GHOST Kato 2 29 | |
| Popis | |
| Rok | 2017 |
| Rám | KATO 29 Alloy AL |
| Vidlice | RST Blaze RL 100 mm |
| Přehazovačka | Shimano Acera 8-Speed |
| Přesmykač | Shimano Tourney |
| Řazení | Shimano SL-M310 |
| Brzdy | Shimano 315) |
| Kliky | Shimano FC-TY 501 42-34-24 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 12-32 |
| Říditka | GHOST Low Rizer 720 mm 31.8 mm |
| Představec | GHOST AS GH2 31.8 mm |
| Přední náboj | Shimano HB-RM35 QR |
| Zadní náboj | Shimano FH-RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur 19 |
| Pláště | Michelin Country Race R 29x2,10“ |
| Sedlo | GHOST VL 1353 |
| Sedlovka | Ghost Light DC 1 31,6 mm |
| Počet rychlostí | 24 |
| Velikost kol | 29 " |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 100 mm |
Velikosti: L/175-190cm army green
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .-VIZ. ODKAZ.
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA-Kunratice(300kč-Evropská) a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA. 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 174125
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
materiál kov/plast
průměr 33 mm
snadná montáž
průměr 33 mm
snadná montáž
rám Maxbike M709 2022 21" šedý mat + žlutá Boost + osa
Hliníkový MTB rám M709 pro 29" kola
materiál: 2x zeslabovaný hliník Al6061
návarky: pouze Disc IS
Ø sedlovky:...
košík na láhev T-ONE X-WING BC07R červený
Kabel pro propojení řídící jednotky konektor 12 mm (8pin) a displeje konektor 9 mm (5pin)+ 2x brzdová páka konektory 9 mm(3pin). Délka 1800 mm.
SHIMANO nába přední MTB-ostatní HB-TC500-15-B OLD 110 mm 36 děr kot / CL / E-thru 15 černá bez lock











