Kolo GHOST KATO 2 27.5 2017
Výrobce: GHOST
Název
| GHOST Kato 2 27,5 green/green/red | |
| Popis | |
| Rok | 2017 |
| Rám | KATO 27.5 Alloy AL |
| Vidlice | RST Blaze RL 100 mm |
| Přehazovačka | Shimano Acera 8-Speed |
| Přesmykač | Shimano Tourney |
| Řazení | Shimano SL-M310 |
| Brzdy | Shimano 315 Disc 160 mm |
| Kliky | Shimano FC-TY 501 42-34-24 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 12-32 |
| Říditka | GHOST Low Rizer 720 mm 31.8 mm |
| Představec | GHOST AS GH2 31.8 mm |
| Přední náboj | Shimano HB-RM35 QR |
| Zadní náboj | Shimano FH-RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur 19 |
| Pláště | Michelin Country Race R 27,5x2,10“ |
| Sedlo | GHOST VL 1353 |
| Sedlovka | Ghost Light DC 1 31,6 mm |
| Počet rychlostí | 24 |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 100 mm |
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .-VIZ. ODKAZ.
Velikosti:XXS-34cm-135-150cm,XS38cm-145-160cm,S42cm-155-170cm,M46cm-165-180cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA. 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Alternativní produkty
Materiál: Al + plast
Ložiska: zapouzdřená kuličková
Osa: 9/16" CrMo
Rozměry: 95 x 80 mm
Barva: černo-stříbrná
Odrazky:...
ednoduchý hliníkový ráfek RMX
hliníkový náboj Joytech na pevnou osu
28 stříbrných pozinkovaných drátů
použitý materiál s větru a vodě odolnou membránou
materiál je současně vysoce prodyšný, elastický,...










