Kolo Ghost Kato 2
Výrobce: GHOST
| Název | GHOST Kato 2 black/green/gray |
|---|---|
| Popis | Dost odolný na každodenní použití, dost lehký na delší vyjížďku. S lehkým a tuhým hliníkovým rámem, vidlicí RST s uzamykáním z řídítek a komponenty Shimano s 3x8 převody bude Ghost Kato 2 tvůj každodení společník. |
| Rok | 2016 |
| Rám | Kato 27.5 alloy |
| Vidlice | RST Blaze RL 120 mm |
| Přehazovačka | Shimano Acera 8-Speed |
| Přesmykač | Shimano FD-M190 |
| Řazení | Shimano SL-M310 |
| Brzdy | Tektro ACC 001 Disc 160 mm |
| Kliky | Shimano FC 171 42-34-24 |
| Kazeta | Shimano CS-HG200 12-32 |
| Řetěz | Shimano CN-HG40 |
| Říditka | GHOST Low Rizer 720 mm 31.8 |
| Představec | GHOST AS GH2 31.8 mm |
| Náboje | GHOST Disc Hub light QR |
| Ráfky | Rigida Rival 19 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam 2.1 |
| Sedlo | GHOST VL 3315 |
| Sedlovka | GHOST light DC1 31.6 mm |
| Počet rychlostí | 24 |
| Velikost kol | 27.5 " |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 120 mm |
PEDÁLY:!!! SHIMANO XT-BONUS GRÁTIS !!!-nebo jakékoliv jiné v dané ceně.
Velikosti: XS/38cm-do166cm,S/42cm-do175cm,M/46cm-do178cm,L/50cm-do186cm,XL/54cm-nad186cm
!!! CENY KOMPONENTŮ UVEDENÝCH VE VARIANTÁCH SE MOHOU PŘŮBĚŽNĚ LIŠIT-CENA VÝSLEDNÁ PLATÍ AŽ V KONEČNÉM POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY !!!
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejním místě v Praze,garanční prohlídka ZDARMA(první po 100km) a následný servis zajištěn(placený)-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 999568
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Ráfek MACH1 29" Neo disc 32děr/1nýt černý
Popis produktu
MTB diskový ráfek MACH1 NEO DISC určený pro all mountain/maraton/cross country použití.
Specifikace:
-...
Specifikace:
-...
Popis produktu
přední náboj pro kotoučové brzdy
průmyslová ložiska
pro kotouče centerlock
12x100mm
32-děr
barva černá
hmotnost 135g/váženo
průmyslová ložiska
pro kotouče centerlock
12x100mm
32-děr
barva černá
hmotnost 135g/váženo
MORE POWER FOR YOUR ADVENTURE
Lithiová baterie pro elektrokola Giant a Liv, která mají baterii vyjímatelnou do strany.
typ baterie: Li-Ion
kapacita / napětí:...
Lithiová baterie pro elektrokola Giant a Liv, která mají baterii vyjímatelnou do strany.
typ baterie: Li-Ion
kapacita / napětí:...
Klasický plochý pedál
Díky své robustnosti a nesčetným barevným variantám jej používají a oceňují cyklisté na horských kolech po celém světě. Pokud se při své příští návštěvě...
Díky své robustnosti a nesčetným barevným variantám jej používají a oceňují cyklisté na horských kolech po celém světě. Pokud se při své příští návštěvě...
SATORI redukce představce, stříbrná
Zn. SATORI, hliník, pro 1,1/8'', výškově nastavitelný, blistrovaný, stříbrný









