Kolo GHOST Asket 5 29 2017
Výrobce: GHOST
Název
| GHOST Asket 5 29 | |
| Popis | |
| Rok | 2017 |
| Rám | ASKET 29 Alloy AL |
| Vidlice | Fox Rhythm 34 FLOAT Sweep Adj 130 mm Boost |
| Přehazovačka | Sram NX 11-Speed |
| Řazení | Sram GX Trigger |
| Brzdy | Sram Level T 180 / 160 mm |
| Kliky | Sram NX 30 |
| Kazeta | Sram PG-1130 11-42 |
| Říditka | GHOST Low Rizer 760 mm 35 mm |
| Představec | GHOST AS-M04 35 mm |
| Přední náboj | Ghost Disc Hub 15mm Boost |
| Zadní náboj | Ghost Disc Hub 12mm Boost |
| Ráfky | Rodi Black Jack Ready 30 |
| Pláště | Michelin Wild Grip R2 29x2,25“ |
| Sedlo | SDG Fly |
| Sedlovka | Kind Shox Cruxi 31,6mm, ovládání z řídítek s vnitřním vedením bowdenu |
| Počet rychlostí | 11 |
| Velikost kol | 29 " |
| Hmotnost | Výrobce neuvádí |
| Přední zdvih | 130 mm |
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .-VIZ. ODKAZ.
Velikosti:S42cm-155-170cm,M46cm-165-180cm,L/50cm 175-190cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA. 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!







