Kolo GHOST 29 Lector 5 LC 2017
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PŘEDNOSTI KOLA:
1.PRÉMIOVÁ ZNAČKA
2.VELMI KVALITNÍ RÁM VLASTNÍ PRODUKCE S ORIDINÁLNÍM DESIGNEM
3.PEVNÉ OSY-15mm + 12mm
4.NĚMECKÁ KVALITA
5.NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ ZMĚNY KONFIGURACE
6. LECTOR-KOLO S MNOHA CENAMI ZA DESIGN A KVALITU-JEDNO Z NEJPRODÁVANĚJŠÍCH KARBONOVÝCH KOL V TOP SEGMENTU KOL.
7. ZÁRUKA 5 let NA RÁM
Název
| GHOST Lector 5 LC | |
| Popis | |
| Rok | 2017 |
| Rám | LECTOR 29 Lightweight Carbon LC |
| Vidlice | Rock Shox Reba RL Solo Air 100 mm Oneloc 15 mm |
| Přehazovačka | Sram X01 Type 2 11-Speed |
| Řazení | Sram Trigger GX 11 Speed |
| Brzdy | Sram Guide R 180 / 160 mm |
| Kliky | Sram GX 1000 32 |
| Kazeta | Sram PG-1130 11-42 |
| Říditka | GHOST Flat 740 mm 35 mm |
| Představec | GHOST M02 35 mm |
| Přední náboj | Ghost SL Disc 15mm |
| Zadní náboj | Ghost SL Disc 12mm |
| Ráfky | Rodi Blackrock 21 |
| Pláště | Schwalbe Rocket Ron 29x2,25“ Performance |
| Sedlo | SDG Circuit |
| Sedlovka | Ghost SL 719 31,6mm |
| Počet rychlostí | 11 |
| Velikost kol | 29 " |
| Hmotnost | 11kg velikost L |
| Přední zdvih | 100 mm |
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
http://www.cyklonemcik.cz/konfigurace-kol-zmeny
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .-VIZ. ODKAZ.
http://www.cyklonemcik.cz/zbozi/kolo-ghost-cmn-29-lector-5-xt-8000-1x11-2017
http://www.cyklonemcik.cz/zbozi/kolo-ghost-cmn-29-lector-5-slx-11-2017
Velikosti:XS38cm- 145-160cm, S42cm-155-170cm, M46cm-165-180cm, L/50cm 175-190cm, XL/54cm-189-200cm
NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ DO DOMLUVĚ KONFIGURACI DÁLE ZMĚNIT.
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA. 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Alternativní produkty
Udržuje vaše ruce v teple a pohodlí za vlhkých podmínek.
Extra dlouhá neoprénová manžeta proti dešti a větru....
Použití: na řetězy, převodová kola, kolejnice, dveřní...
barva tyrkysová
černé železné tělo, délka domečku: 68 mm
černé železné BSA misky s gumovým těsnícím kroužkem
kompatibilní na stahovák SHIMANO 89432,...
pro vidlice A-head 1 1/8"
pro průměr řídítek 31,8mm
délka 65mm
barva černá mat
materiál Alu-hliník
hmotnost 168g/váženo











