Kolo GALAXY 2021 MARS16" modrá
Výrobce: GALAXY
HLAVNÍ PLUSY KOLA GALAXY:
1.ČESKÁ KVALITA,PROVĚŘENÁ FIRMA
Popis GALAXY Mars 16"
Galaxy Mira s 16" koly je připraveno naučit děti správným jízdním návykům a následně odložit balanční kolečka. Ke všemu přidává parádní design a veselé barevné varianty. Jednoduše radost na Galaxy Mira zažít první cyklistická dobrodružství.
Parametry a specifikace
| Modelový rok | 2021 |
| Rám | Hi-Ten |
| Vidlice | Hi-Ten |
| Brzdy | torpédo + V-brake Al |
| Páky | FP plastové |
| Kliky | Prowheel |
| Osa | Fe |
| Vícekolečko | 16 zubů |
| Řetěz | Nexelo |
| Hl. složení | Fe, závitové 1" |
| Představec | Fe |
| Řídítka | Fe |
| Sedlovka | Zoom Al |
| Sedlo | Galaxy |
| Náboje | Fe |
| Ráfky | Al |
| Pláště | 16x2.125" |
| Pedály | Plast, ložiskové |
| Rychlosti | 1 |
| Velikosti | 9" |
| Hmotnost | 9,1 Kg |
VELIKOSTI: 16"
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: GALAXY7988
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
NÁLEPKY FOX CUSTOM NA VIDLICI A TLUMIČ VELKÁ SADA - černé Stealth
Popis NÁLEPKY FOX CUSTOM NA VIDLICI A TLUMIČ VELKÁ SADA - černé Stealth
FOX nabízí 11 nových barev...
Baterie LR1 1,5V
Cena za balení (2ks)
DOSTUPNOST OD 28.6
Popis produktu polykarbonátová skla, UV 400
Kategorie filtru 0-3, propustnost 13-80%
nastavitelný nosník
fotochromatická skla - ztmavují a...
Popis produktu polykarbonátová skla, UV 400
Kategorie filtru 0-3, propustnost 13-80%
nastavitelný nosník
fotochromatická skla - ztmavují a...
SCHWALBE Marathon Plus Tour HS 404Neprorazitelný® - s jasně trekkingovým profilem. Ať na asfaltu nebo na polní cestě, všestranný plášť je doma na všech...
DOSTUPNOST
anatomická zateplená vložka, podešev z nylonového kompozitu
SPD kompatibilní
výměnné hroty s klíčem jsou součástí
možnost koupit náhradní...
anatomická zateplená vložka, podešev z nylonového kompozitu
SPD kompatibilní
výměnné hroty s klíčem jsou součástí
možnost koupit náhradní...









