Kolo GALAXY 2020 IDA 20" RŮŽOVÁ
Výrobce: GALAXY
HLAVNÍ PLUSY KOLA GALAXY:
1.ČESKÁ KVALITA,PROVĚŘENÁ FIRMA
Parametry a specifikace
| Rám | Hi-Ten |
| Vidlice | Hi-Ten |
| Měnič | Shimano FT-35 |
| Řazení | Shimano Revoshift RS36-6 |
| Brzdy | Nexelo V-brake Al |
| Páky | Nexel Al |
| Kliky | Prowheel |
| Osa | Fe |
| Vícekolečko | Shimano MF TZ20 |
| Řetěz | Nexelo |
| Hl. složení | Fe, závitové 1" |
| Představec | Fe |
| Řídítka | Fe |
| Sedlovka | Fe |
| Sedlo | Galaxy |
| Náboje | Fe |
| Ráfky | Al |
| Pláště | Kenda K898 20x2.0" |
| Pedály | FP plastové |
| Rychlosti | 6 |
| Velikosti | 10,5" |
| Váha | 11.1 kg |
| Modelový rok | 2019 |
VELIKOSTI: 20"
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete PŘEVZÍT i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA(Kunratice) nebo za 300kč(Evropská), a následný servis zajištěn(placený)-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: GALAXY01
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
sada šroubů a matic do převodníků
rozměr M8 x 8,5
cena za sadu 4 ks
rozměr M8 x 8,5
cena za sadu 4 ks
Zateplený dres s dlouhým rukávem s jemným vnitřním počesáním.
- materiál: 80% polyester, 20% elastan VUELTA
- prodloužený rukáv
- vysoká elasticita
- vhodný pro teploty...
DUOPÍST na všechny druhy ventilků (AV - moto, FV - galuskový, DV - klasický)
včetně držáku pod košík
120 PSI/ 8 bar
délka: 29 cm
materiál: Al hliníkové tělo i píst/...
včetně držáku pod košík
120 PSI/ 8 bar
délka: 29 cm
materiál: Al hliníkové tělo i píst/...
- centrovací klíč pro vel.niple 3,3mm
průměr kuliček 6,35mm








