Kolo dětské Apache Cat Torpédo 16" 2016
Výrobce: APACHE
| Výrobce | Apache |
| Velikost | 9" |
| Minimální výška jezdce | 100 cm |
| Maximální výška jezdce | 120 cm |
| Rám | AL |
| Vidlice | Rigid |
| Kliky | Steel/Alloy 28T 102mm |
| Středová osa | Thun |
| Řetěz | KMC Z410 |
| Brzdy | AL V-brake |
| Náboj přední | KT |
| Náboj zadní | Coaster break |
| Ráfky | Weinmann VP21 |
| Pláště | 16x1,75/47–305 |
| Pedály | Marwi SP 201, Marwi SP 201 |
| Gripy | Widek |
| Představec | HL Corp. Steel/Alloy |
| Hlavové složení | Chin Haur |
| Sedlovka | HL Corp. Steel |
| Sedlo | Velo VL-50773 |
| Příslušenství | Balanční kolečka, velkoplošný kryt řetězu |
| Převody | 1 |
| Hmotnost | 8,8 kg kg |
VELIKOST: 4-6LET/ do 120cm
BARVA: oranžová,černá
ZVOLENOU BARVU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 96004
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
Převodník 12s SR, RE, 39z, vč.šroubů (r.v. 2019 - ....)
Dostupnost na dotaz -termín neznámý
mechanický brzdový třemen přední
mechanický brzdový třemen přední
Skla s čtecí zónou, pro lidi s dalekozrakostí.
K dispozici v +15, +20, +25.
Fotochromatická skla se světelnou propustností 85-17%.
Jednoduchý magnetický systém výměny...
K dispozici v +15, +20, +25.
Fotochromatická skla se světelnou propustností 85-17%.
Jednoduchý magnetický systém výměny...
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.NEJLEPŠÍ POMĚR CENA-VÝKON CO NAJDETE NA NAŠEM ESHOPU !!!
2.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT JAKÉKOLIV ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě...
Přesné repliky lahví používané týmy World Tour, dobře stlačitelná,široká tryska vyrobená z měkké pryže umožňuje snadné otevření a zavření láhve při jízdě na kole a lepší...












