Kolo dětské Apache 24“ Pony 2017
Výrobce: APACHE
Výrobce
| Apache | |
| Minimální výška jezdce | 120 cm |
| Maximální výška jezdce | 150 cm |
| Rám | Alloy |
| Vidlice | SR Suntour XCT JR |
| Kliky | SR CW7XCC T202 PB 160mm 42-32-22 zubů |
| Středová osa | Thun Cartridge |
| Řazení | Shimano Revo RS 45 3x7 |
| Přesmykač | Shimano Tourney TY10 |
| Přehazovačka | Shimano Tourney TY300 |
| Kazeta / volnokolečko | Shimano Tourney TZ 21 14-28/7 |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Brzdy | Tektro 855 Al V break |
| Náboj přední | KT Alloy QR |
| Náboj zadní | KT Alloy QR |
| Ráfky | Weinmann ZAC 20 24" 32H |
| Pláště | Schwalbe Black Jack 24x1,75" |
| Pedály | Plastové, Plastové |
| Gripy | VELO VLG 213 |
| Řidítka | HL Corp. Alloy |
| Představec | HL Corp. Alloy |
| Hlavové složení | Chin Haur Ahead |
| Sedlovka | HL Corp. Alloy |
| Sedlo | Velo |
| Převody | 3x7 |
| Hmotnost | 11,8 kg |
VELIKOST: 24" kola
Pro věk: 7-12let
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 96458
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Sportovní triko vyrobeno z funkčního materiálu COOL PLUS. Toto triko je vhodné jak na sport, tak i na běžné nošení.
Díky struktuře pletení i speciálnímu tvaru vlákna výborně...
Pánské funkční tričko Coolmax Fresh PT s volnějším střihem a potiskem na prsou.
POPIS PRODUKTU
Pánské tričko Coolmax Fresh Performance Tee s potiskem...
Sportovní triko vyrobeno z funkčního melírovaného materiálu. Toto triko je vhodné jak na sport, tak i na běžné nošení.
Díky struktuře pletení i speciálnímu tvaru vlákna...
Popis OMOTAVKA DEDA DĚROVANÁ
Mikrocelulární struktura s otvory, voděodolná, logo DEDA, zátky do řídítek,3 barvy
Zvolenou variantu zadejte do pole poznámka pro...
Zvolenou variantu zadejte do pole poznámka pro...
7-r. kazeta SunRace CSM637BS
Výrobce: SunRace
Model kazety: CSM637BS
Počet pastorků: 7
Rozsah pastorků: 12-14-16-18-21-24-28
Hmotnost: 258g
Materiál:...
Výrobce: SunRace
Model kazety: CSM637BS
Počet pastorků: 7
Rozsah pastorků: 12-14-16-18-21-24-28
Hmotnost: 258g
Materiál:...









