Kolo Apache Tanka Tate 27,5 XT
Výrobce: CYKLONĚMČÍK
Rám: Apache AL6061 Triple Butted 27,5
Vidlice: Suntour Raidon LO AIR-vzduchová(černá,bílá)-uzamykání z korunky, (RL-uzamykání z řidítek-plus 600kč.)
Přehazovačka: SHIMANO XT 780
Řazení: SHIMANO XT 780
Přesmykač:SHIMANO XT 771
Kazeta: Shimano HG50 11-36
Brzdy: SHIMANO Deore 505 černé(černé Deore 615-plus 699kč)
Brzdové kotouče: SHIMANO SMRT 54 - 160
Kliky: SHIMANO XT -2-40-28,2-38-26z,3-40z- PŘEVODNÍK -černé(možno zvolit)
Pláště :Maxxic Crossmark 27,5x2,1 drát
Náboje: SHIMANO Deore 615
Ráfky: Remerx Masterdisc černé,bílé(plus 150kč)
Sedlovka: Force 31,6 OV 400mm
Představec:Force al OV 31,8
Řidítka: Zoom al OV 31,8 640mm
Sedlo: Force Nico
Madla: Cannondale VTECH
Velikosti: 19"-do 185cm-skladem / 21,5"-nad 185cm
Hmotnost: 12,2-kola Magic,Rodi- vel.19"-bez pedálů.
GEOMETRIE:
| MODELOVÝ ROK | 2014 |
| VÝROBCE | Apache |
| VELIKOST | 19" |
| VÝŠKA JEZDCE MINIMÁLNÍ | 170 |
| VÝŠKA JEZDCE MAXIMÁLNÍ | 180 |
| BARVA | bílá |
| MATERIÁL | Alloy 6061 |
| PRŮMĚR SEDLOVKY | 31,6 mm |
| PRŮMĚR PODSEDLOVÉ OBJÍMKY | 34,9 mm |
| PRŮMĚR OBJÍMKY PŘESMYKAČE | 34,9 mm |
| STŘED | BSA 68 mm |
| HLAVOVÁ TRUBKA | IHS 1 1/8" - 1 1/2" |
| D - DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY | 480 mm |
| C - EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TRUBKY | 590 mm |
| G - DÉLKA HORNÍ TRUBKY | 575 mm |
| H - DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY | 130 mm |
| E - DÉLKA ZADNÍ STAVBY | 430 mm |
| NÁVARKY NA KOŠÍK | Sedlová trubka, Hlavní trubka |
| HMOTNOST | 2,220 kg |
| BRZDA | Postmount disc |
VARIANTA:Ráfky Remerx Magic-černé,bílé-plus 599kč, Remerx Fastdisc,Sting-plus 450kč, Remerx Eagle-plus 600kč-380g, Rodi XC-černé,bílé-plus 499kč,Ráfky Rodi 27,5-bílé,černé-plus 500kč.
VARIANTA:Dráty nerez černé-plus 300kč.
VARIANTA:ke kolu pedály se slevou 10%-viz.eshop.
VARIANTA: Brzdové kotouče SMRT81 XT +999kč.
VARIANTA: Pláště jakjékoliv dle nabídky eshopu a cenový rozdíl se dopočítá.
VARIANTA: Vidlice jakákoliv Suntour , Rock Shox- a cenový rozdíl se dopočítá.
VARIANTA: Pells set(představec,sedlovka, řidítka) XR4 OV black, white-plus 699kč.(nebo jakýkoliv jiný a cenový rozdíl se dopočítá).
!!! CENY KOMPONENTŮ UVEDENÝCH VE VARIANTÁCH SE MOHOU PŘŮBĚŽNĚ LIŠIT-CENA VÝSLEDNÁ PLATÍ AŽ V KONEČNÉM POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY !!!
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KONFIGURACE-PO DOMLUVĚ .
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE.
Toto kolo můžete zakoupit i na našich výdejních místech,garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
!!! 300kč ZPĚT ZA OSOBNÍ ODBĚR KOLA NA PRODEJNĚ !!!
Alternativní produkty
imbusy 2|2,5|3|4|5|6 mm
šroubováky +|-
nástrčný klíč 8 mm
ploché klíče 9|10|12|13|15 mm
centrklíč 14G|15G|0,136“
hmotnost 230 g
pouze pro kotoučové brzdy - úchyt PM
vypínání páčkou na vidlici
na pevnou BOOST 15x110mm osu - osa je součástí...
malá objímka na zadní vidlici
klip na oblečení/ batoh/ brašničku
vhodný pro blikačky kód 45386, 45387, 45388, 45401
materiál:...


















