Kolo Apache Buffalo 24
Výrobce: APACHE
| Výrobce | Apache |
| Velikost | 17" |
| Minimální výška jezdce | 120 cm |
| Maximální výška jezdce | 150 cm |
| Rám | AL |
| Vidlice | Rigid |
| Kliky | SR SUNTOUR XCC T202 PB 42/32/22 |
| Středová osa | Thun Cartridge |
| Řazení | Shimano Revo RS45 |
| Přesmykač | Shimano FD TY 10 |
| Přehazovačka | Shimano RD TX-35 |
| Kazeta / volnokolečko | Shimano MF-TZ 21 14-28/7 |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Brzdy | Tektro 855 Al V-brake |
| Náboj přední | KT Alloy QR |
| Náboj zadní | KT Alloy QR |
| Ráfky | Weinmann ZAC 20 24" 32H |
| Pláště | Deli SA 206 24x1.75" Reflective |
| Pedály | Marwi SP 400, Marwi SP 400 |
| Gripy | VELO VLG 213 |
| Řidítka | HL Corp. |
| Představec | HL Corp. |
| Hlavové složení | Chin Haur Ahead |
| Sedlovka | HL Corp. Alloy |
| Sedlo | Velo VL-5063 |
| Převody | 7 |
| Hmotnost | 10,1 kg |
Pro věk:7-12 let
ZVOLENOU BARVU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 999299
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Každý balíček obsahuje vše, co potřebujete k údržbě kola, na kterém vám záleží.
JOE'S - CLEAN & LUBE BUNDLE - Obsahuje následující:
Joe's Eco mýdlo na kolo 1l
Joe's Bio...
Motor:
PANASONIC GX ULTIMATE / 95Nm
Baterie:
LG 720 Wh / 36V / 20Ah
Rám:
ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery,...
materiál SoftShell s membránou a zateplením
materiál ThermoFit sezateplením (zadní díl)
pohodlný volný střih
elastický pas s tkanicí na stažení
2 kapsy na...
materiál ThermoFit sezateplením (zadní díl)
pohodlný volný střih
elastický pas s tkanicí na stažení
2 kapsy na...
pro řidítka 31,8 mm, vidlici 1 1/8", materiál Al, délka 35 mm, úhel 0°, výška představce 40mm, hmotnost 120g
Silikonové gripy pro pohodlný úchop bez otlaků a křečí v nejpopulárnějším průměru 32mm s kruhovým profilem, který sedí dobře můžům i ženám. Ideální na dlouhé vyjíždky v sedle....






