Kolo APACHE Beetle 20" dětské
Výrobce: APACHE
| Výrobce | Apache |
| Velikost | 21" |
| Minimální výška jezdce | 110 cm |
| Maximální výška jezdce | 135 cm |
| Rám | AL |
| Vidlice | Rigid |
| Kliky | Prowheel 40T 140mm |
| Středová osa | Thun Cartridge |
| Řazení | Shimano Revo RS35 |
| Přehazovačka | Shimano RD FT-35 |
| Kazeta / volnokolečko | Shimano MF-TZ 20 14-28/6 |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Brzdy | Tektro 855 Al V-brake |
| Náboj přední | KT Alloy QR |
| Náboj zadní | KT Alloy QR |
| Ráfky | Weinmann ZAC 20 20" 32H |
| Pláště | 20x1,75/47-406 |
| Pedály | Marwi SP 202, Marwi SP 202 |
| Gripy | Widek |
| Řidítka | HL Corp. |
| Představec | HL Corp. |
| Hlavové složení | Chin Haur Ahead |
| Sedlovka | HL Corp. Alloy |
| Sedlo | Velo VL-5062 |
| Převody | 6 |
| Hmotnost | 9,5 kg |
VELIKOST: 5-8LET/ do 135cm
BARVA: černá,červená,zelená
SKLADEM - zelená, černá
ZVOLENOU BARVU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 96002
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Sportovní přilba se štítkem, konstrukce In mold, nastavení obvodu pomocí kolečka, hmotnost 210g/220g vel.55-58cm/58-61cm, 23 větracích otvorů
VELIKOSTI: M 55-58cm,L 58-61cm...
POPIS
set blatníků pro kola průměru 28"šířka pneu: 32mm-50mmšířka blatníku: 46mmspodní uchycení - šroubhorní uchycení - kolejnicenacvakávací boční vzpěryhmotnost: 340g
Ciclovation gripy s texturovaným povrchem pro perfektní držení. Materiál ze syntetické gumy se zkosenou přední částí umožňuje prstům jednodušší operaci s ovládacími prvky,...
DOSTUPNOST ODHADEM LEDEN 2024 !!!
celokovové dětské brzdové páky
pro 16'' - 24'' dětská kola
přepákovaný chod zamezuje poranění prstů
dělená objímka pro rychlou...
přepákovaný chod zamezuje poranění prstů
dělená objímka pro rychlou...
Košík Cannibal XC nabízí největší možný prostor pro vložení láhve a pomocí elastomerové gumky zajistí pevné uchycení. Díky svému tvaru nabízí pohodlné vkládání i vytahování...










