Kolo AMULET YOUNGSTER 200 CARBON 26" f
Výrobce: AMULET
BONUS GRÁTIS :K TOMUTO KOLU ZÍSKÁTE VÝBAVOVÝ BONUS-BRZDY DEORE 6000 + BRZDOVÉ KOTOUČE DEORE -ZDARMA-BUDE NAMONTOVÁNO NA KOLE MÍSTO SÉRIOVÉHO OSAZENÍ!!
| Velikost kol | 26" |
| Rám | Amulet 26 Youngster Alloy 9QR |
| Velikost rámu | 13" 15" |
| Vidlice | Amulet Carbon 9QR |
| Typ pružení | - |
| Zdvih vidlice | - |
| Řazení | Shimano Deore 1x10 |
| Přehazovačka | Shimano Deore 10sp |
| Přesmykač | - |
| Počet převodů | 10 |
| Kazeta | Sunrace CSMX3TAY 11-42t |
| Kliky | Race-lifgt 165mm 32t |
| Řetěz | Shimano CSHG-54 |
| Střed | |
| Brzda přední | Shimano BR-M315, 160mm |
| Brzda zadní | Shimano BR-M315, 160mm |
| Brzdové páky | Shimano BR-M315 |
| Hlavové složení | Neco Integrated |
| Řídítka | Race-light 720mm |
| Představec | Race-light Sport |
| Náboj přední | Joytech 32h |
| Náboj zadní | Joytech 32h |
| Pláště | CST 26x2.1" |
| Ráfky | Remerx Rio 26 Disc 32h |
| Sedlo | Selle Italia |
| Sedlová trubka | Race-light 27,2mm |
| Pedály | Alloy |
BONUS GRÁTIS :K TOMUTO KOLU ZÍSKÁTE VÝBAVOVÝ BONUS-BRZDY DEORE 6000 + BRZDOVÉ KOTOUČE DEORE -ZDARMA-BUDE NAMONTOVÁNO NA KOLE MÍSTO SÉRIOVÉHO OSAZENÍ!!
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA. 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!

| AMULET 26YOUNGSTER CARBON | ||||||
| Velikosti | 26" 13" | 26" 15" | ||||
| H | Délka sedlové trubky (mm) | 330 | 381 | |||
| I | Efektivní délka horní trubky (mm) | 573,4 | 573,4 | |||
| G | Úhel sedlové trubky (°) | 73° | 73° | |||
| C | Úhel hlavové trubky (°) | 71° | 71° | |||
| F | Délka řetězové vzpěry (mm) | 415 | 415 | |||
| A | Délka hlavové rámové trubky (mm) | 100 | 100 | |||
| 2 | Průměr sedlovky (mm) | 27,2 | 27,2 | |||
Alternativní produkty
vhodný pro mazání a konzervaci mechanizmů kol apod.
lahvičku lze zpětně znovu uzavřít - vhodná na cestování
prodej a...
postmount/ standard
pro brzdové kotouče: 160 mm
šrouby nejsou v ceně!!
hmotnost: 30 g, materiál: Al hliník
protiskluzová dlaň VELIKOSTI: 3-4, 5-6, 7-8 ZVOLENOU VELIKOST ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE DOSTUPNOST U DODAVATELE - NA DOTAZ...







