Kolo 4EVER POWERSTREAM - chameleon / bronze
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | chameleon / bronze |
|---|---|
| Rám | FULL ALU E7005 BOOST + battery integrated |
| Vidlice | ROCK SHOX PSYLO GOLD 140mm |
| Tlumič | ROCK SHOX DELUXE SELECT+ 140 |
| Převodník | FSA E-bike 36T |
| Řazení | SHIMANO XT SL-M8100 1x12SPD |
| Měnič | SHIMANO XT RD-M8100 12SPD |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-M6100 12SPD 10-51SPD |
| Řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| Brzdy | SHIMANO SLX BR-M7120 (203/180) |
| Brzd. páky | SHIMANO SLX BL-M7100 |
| P. náboj | SHIMANO SLX HB-M7110-B 15mm |
| Z. náboj | SHIMANO SLX FH-M7110-B 12mm |
| Ráfky | MACH1 CROSS-R 27 29" |
| Pláště | SCHWALBE Nobby Nic 29x2,6" |
| Pedály | UNION SP-170 |
| Řidítka | 4EX sand blasted 780mm |
| Představec | 4EX sand blasted |
| Sedlovka | LIMOTEC DROPPER 150 |
| Sedlo | SELLE ITALIA X3 XP E-BIKE BOOST SF |
| Motor | BROSE Drive unit S-mag (90 Nm) |
| Displej | BROSE Allround |
| Baterie | BMZ V10 integrated 36 V / 820 Wh |
| Nabíječka | 42 V / 4,5 A |
| Hmotnost | 25 |
VELIKOSTI: 16"-do 172cm, 18"-do 182cm,20"-nad 183cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 4EVERESCHB
Naše cena: 110 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
sand metal/velvet
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
SUNTOUR XCM34 29BOOST 15 RLO
Převodník
BF Maxdrive E-bike 38T
Řazení...
Parametry
Barvy
titan/metal silver
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení
SHIMANO...
Parametry
Barvy
titan/metal gold
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení
SHIMANO...
Parametry
Barvy
orange
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
SUNTOUR XCM34 29BOOST 15 100 RLO
Převodník
BF Maxdrive E-bike 38T
Řazení...
Parametry
Barvy
titan/metal gold
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení
SHIMANO...







