Kolo 4EVER EXSTREAM PRO 820 - snake green / hologram
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | grey diamond / silver |
|---|---|
| Rám | ALU E7005 BOOST + battery integrated |
| Vidlice | ROCK SHOX JUDY GOLD 29B 15 120 RLO |
| Převodník | FSA E-bike 36T |
| Řazení | SHIMANO XT SL-M8100 1x12SPD |
| Měnič | SHIMANO XT RD-M8100, 12SPD |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-M6100 12SPD 10-51T |
| Řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR-M6100 (180/160) |
| Brzd. páky | SHIMANO BL-M6100 |
| P. náboj | SHIMANO HB-MT410 BOOST 15mm |
| Z. náboj | SHIMANO FH-MT410 BOOST 12mm |
| Ráfky | MACH1 CROSS-R 27 29" |
| Pláště | SCHWALBE Smart Sam 29x2,35 |
| Pedály | MARWI SP-170 |
| Řidítka | 4EX sand blasted 740mm |
| Představec | 4EX sand blasted |
| Sedlovka | 4EX sand blasted |
| Sedlo | SELLE ITALIA X3 |
| Motor | BROSE Drive unit S-mag (90 Nm) |
| Displej | BROSE Allround |
| Baterie | BMZ V10 Integrated 36 V / 820 Wh / 22,8 Ah |
| Nabíječka | 42 V / 4 A |
| Hmotnost | 22.9 |
VELIKOSTI: 17"-do 176cm, 19"-do 186cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 4EVEREXP820SGH
Naše cena: 89 990,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
grey diamond / silver
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
ROCK SHOX JUDY 29 BOOST 15 120 RLO
Převodník
FSA E-bike 36T...
Parametry
Barvy
titan/metal silver
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení
SHIMANO...
Parametry
Barvy
chameleon / bronze
Rám
FULL ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
ROCK SHOX PSYLO GOLD 140mm
Tlumič
ROCK SHOX DELUXE SELECT+ 140...
Parametry
Barvy
titan/metal gold
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení
SHIMANO...
Parametry
Barvy
velvet/metal bronze
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení
SHIMANO...







