Kolo 4EVER ESWORD SUV 835 - sand metal / velvet
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | sand metal/velvet |
|---|---|
| Rám | ALU E7005 BOOST + battery integrated |
| Vidlice | SUNTOUR XCM34 29BOOST 15 RLO |
| Převodník | BF Maxdrive E-bike 38T |
| Řazení | SHIMANO CUES SL-6000 10SPD |
| Měnič | SHIMANO CUES RD-U6000 10SPD |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG300 10SPD 11-48T |
| Řetěz | SHIMANO CN-LG500 10SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| Brzd. páky | SHIMANO BL-MT201 |
| P. náboj | SHIMANO HB-TC500 BOOST 15mm |
| Z. náboj | SHIMANO FH-TC500 BOOST 12mm |
| Ráfky | MACH1 CROSS-R 23 29" |
| Pláště | SCHWALBE Smart Sam 29x2,35 |
| Pedály | UNION SP-450 |
| Řidítka | 4EX sand blasted 740mm |
| Představec | 4EX sand blasted |
| Sedlovka | 4EX suspension |
| Sedlo | SELLE ROYAL VIPER |
| Motor | BAFANG M510 (95 Nm) |
| Displej | BAFANG DP C080, BT |
| Baterie | TOPBAND integrated 36 V / 835 Wh |
| Nabíječka | 42 V / 4 A |
| Hmotnost | 24.5 |
VELIKOSTI: 15,5"-DO 170CM, 17"-do 176cm,19"- DO 185cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 4EVENESW835
Běžná cena v obchodech: 65 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 56 999,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
orange
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
SUNTOUR XCM34 29BOOST 15 100 RLO
Převodník
BF Maxdrive E-bike 38T
Řazení...
Parametry
Barvy
velvet / metal bronze
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení...




