Kolo 4EVER ENGRAVE FLAT - titan/hologram
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | titan/metal silver |
|---|---|
| Rám | ALU E7005 Gravel frame + battery integrated |
| Vidlice | CARBON DURABLE 12mm |
| Převodník | FSA Gossamer 44T |
| Řazení | SHIMANO DEORE SL-M5100 1x11SPD |
| Měnič | SHIMANO DEORE RDM5120 1x11SPD |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-M7000 11SPD 11-42 |
| Řetěz | SHIMANO CS-HG600 11SPD |
| Brzdy | SHIMANO BR MT201 (160/160) |
| Brzd. páky | SHIMANO BL MT201 |
| P. náboj | SHIMANO HB-RS470 12mm |
| Z. náboj | FSA Gravel motor hub |
| Ráfky | MACH1 Gravel Disc |
| Pláště | SCHWALBE G-ONE ALLROUND 40-622 |
| Pedály | UNION SP-600 |
| Řidítka | 4EX sand blasted 720mm |
| Představec | 4EX sand blasted |
| Sedlovka | 4EX sand blasted |
| Sedlo | SELLE ITALIA Q-BIK |
| Motor | FSA System HM 1.0 (42 Nm) |
| Displej | FSA Remote Button, BT |
| Baterie | FSA Intube 252 Wh, 7 Ah, 36 V |
| Nabíječka | FSA 42 V / 2 A |
| Hmotnost | 15.5 |
VELIKOSTI: 550mm-do 185cm, 580mm-nad 185cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: 4EVENFLTH
Běžná cena v obchodech: 65 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 50 990,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
grey diamond / silver
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
ROCK SHOX JUDY 29 BOOST 15 120 RLO
Převodník
FSA E-bike 36T...
Parametry
Barvy
sand metal/velvet
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
SUNTOUR XCM34 29BOOST 15 RLO
Převodník
BF Maxdrive E-bike 38T
Řazení...
Parametry
Barvy
orange
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
SUNTOUR XCM34 29BOOST 15 100 RLO
Převodník
BF Maxdrive E-bike 38T
Řazení...
Parametry
Barvy
grey diamond / silver
Rám
ALU E7005 BOOST + battery integrated
Vidlice
ROCK SHOX JUDY GOLD 29B 15 120 RLO
Převodník
FSA E-bike 36T...
Parametry
Barvy
titan/metal gold
Rám
ALU E7005 Gravel frame + battery integrated
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
FSA Gossamer 44T
Řazení
SHIMANO...







