Jízdní kolo Rock Machine Manhattan 70-27 2016
Výrobce: ROCK MACHINE
specifikace
| Velikost | 16.5“, 19.0“, 21.0“ |
| Rám | Custom Alu 6061.T6 |
| Vidlice | SR Suntour XCT, 100mm |
| Kliky s převodníky | Shimano FC-M131 42/34/24T |
| Přední měnič | Shimano FD-M190 |
| Zadní měnič | Shimano RD-TX800 SGS |
| Řadící páky | Shimano SL-M310 RapidFire Plus 3x8 |
| Volnoběžka / kazeta | Shimano HG31-8 11-34T |
| Řetěz | KMC Z51 |
| Brzdy | Shimano BR-M355 hydraulic disc brake, rotor 160/160mm |
| Středové složení | Thun Topaz 120K |
| Hlavové složení | FSA Orbit 1.5B ZS No.57B |
| Pedály | Marwi SP-610 |
| Náboje | Shimano HB-TX505 CL |
| Ráfky | Weinmann U28 Disc Sport 32H |
| Výplet | Sapim galvanized |
| Pláště | Deli SA 258 27.5x1.90" |
| Představec | ONE Sport HX 31.8mm |
| Řidítka | ONE Sport |
| Gripy | ONE MTB dual density kraton-gel |
| Sedlovka | ONE Sport |
| Sedlo | RM XCF Sport |
| Cena | 13 990 Kč |
VELIKOSTI: 16,5"-do175cm, 19"-do186cm, 21,5"-od187cm
VARIANTA: ke kolu si můžete vybrat jakékoliv pedály se slevou 10% , dle aktuální nabídky eshopu -viz.eshop
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KOMPONENTŮ-DLE DOMLUVY.
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na našem výdejním místě Praha,první garanční prohlídka ZDARMA(po 100km, nebo měsící od vyjetí) a následný servis zajištěn(placený)-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 998486
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
magneticky bržděný SMART trenažér
VELMI TICHÝ a bez nežádoucích VIBRACÍ
Ant+, Ant+ FEC a Bluetooth 5.0 kompatibilní
vhodné aplikace: ROUVY, Zwift, Kinomap, The...
VELMI TICHÝ a bez nežádoucích VIBRACÍ
Ant+, Ant+ FEC a Bluetooth 5.0 kompatibilní
vhodné aplikace: ROUVY, Zwift, Kinomap, The...
Popis produktu
dámské letní cyklistické rukavice, unisex
vnější strana palce z jemného froté pro otírání nosu
dlaň s výstelkami a protiskluzným silikonem
poutka pro...
vnější strana palce z jemného froté pro otírání nosu
dlaň s výstelkami a protiskluzným silikonem
poutka pro...
- kotníkové lehké sportovní ponožky pro běh, cyklistiku a další sportovní aktivity
- anatomická hladká a technicky propracovaná ponožka pro náročné uživatele
- odlehčená...
Zmenšená verze nejoblíbenějšího košíku Custom Race a láhve Corsa pro Vaše nejmenší cyklisty.
košík lesklý černý/červený + láhev JET čirá/červená, 350 ml
PEATY'S X 50to01 (MK2) RASTA TUBELESS VALVES 42MM
Co se týče designu, stylu, životnosti a kvality, je tu pouze jedna společnost, se kterou jsme se rozhodli navázat úzkou...







