Jízdní kolo Rock Machine Manhattan 30-26 CITY 2016
Výrobce: ROCK MACHINE
specifikace
| Velikost | 14.0“, 16.5“, 19.0“, 21.0“ |
| Rám | Custom Alu 6061.T6 |
| Vidlice | ZOOM 386 AMS, 75mm |
| Kliky s převodníky | Shimano FC-M131 42/34/24T |
| Přední měnič | Shimano FD-TZ30 |
| Zadní měnič | Shimano TX55 |
| Řadící páky | Shimano SL-RS35 Revoshift 3x7 |
| Volnoběžka / kazeta | Shimano TZ21-7 14-28T |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Brzdy | Saccon Alloy V-brake |
| Středové složení | Thun Topaz 120K |
| Hlavové složení | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Pedály | Marwi SP-872N |
| Náboje | Shimano ADH3N31EL/ONE Freewheel type |
| Ráfky | Weinmann X Star 19 Sport 32H |
| Výplet | Sapim galvanized |
| Pláště | Impac CrossPac 26x2.0" |
| Představec | HL Corp Alloy 25.4mm |
| Řidítka | Steel rised |
| Gripy | ONE MTB Foamgrip |
| Sedlovka | HL Corp Steel |
| Sedlo | RM XCF Sport |
| Cena | 12 490 Kč |
VELIKOSTI: 14"-do160cm,16,5"-do175cm, 19"-do184cm, 21"-od185cm
VARIANTA: ke kolu si můžete vybrat jakékoliv pedály se slevou 10% , dle aktuální nabídky eshopu -viz.eshop
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KOMPONENTŮ-DLE DOMLUVY.
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na našem výdejním místě Praha,první garanční prohlídka ZDARMA(po 100km, nebo měsící od vyjetí) a následný servis zajištěn(placený)-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 998471
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Tělo řádící páky Power Shift 11s. Tělo obsahuje kompletní řadící mechanismus.
Kompatibilní s řadou Athena 11s r.v. 2011 až 2014
Převodník SHIMANO FC-M9000 34zubů pro 1x11 kliky XTR
Špičkový hliníkový ventilek s komorou pro použití inzertů.
3. generace Space Craft alloy
o 50% vyšší odolnost materiálu oproti standardním Alu ventilkům
Robustní těsnění...
POPIS PRODUKTU
BackLoader je prostorná brašna pod sedlo jejíž velikost si určíte aktuálním množstvím nákladu. Díky podsedlovému upínacímu systému není potřeba osazovat kolo...
SHIMANO kotoučová brzda-set XTR / BR-M9200+BL-M9220 zadní-přední kompletní set j-kit , 2xdestičky polymerové a kovové+ olej







