Jízdní kolo Rock Machine Manhattan 30-26 2016
Výrobce: ROCK MACHINE
specifikace
| Velikost | 14.0“, 16.5“, 19.0“, 21.0“ |
| Rám | Custom Alu 6061.T6 |
| Vidlice | SR Suntour M3030, 75mm |
| Kliky s převodníky | Shimano FC-M131 42/34/24T |
| Přední měnič | Shimano FD-TZ30 |
| Zadní měnič | Shimano TX55 |
| Řadící páky | Shimano SL-RS35 Revoshift 3x7 |
| Volnoběžka / kazeta | Shimano TZ21-7 14-28T |
| Řetěz | KMC Z50 |
| Brzdy | Saccon Alloy V-brake |
| Středové složení | Thun Topaz 120K |
| Hlavové složení | FSA No.10 Semi-Cartrige |
| Pedály | Marwi SP-872N |
| Náboje | ONE Freewheel type |
| Ráfky | Weinmann X Star 19 Sport 32H |
| Výplet | Sapim galvanized |
| Pláště | Impac CrossPac 26x2.0" |
| Představec | ONE Sport HX 31.8mm |
| Řidítka | Steel rised |
| Gripy | ONE MTB Foamgrip |
| Sedlovka | HL Corp Steel |
| Sedlo | RM XCF Sport |
| Cena | 8 890 Kč |
VELIKOSTI: 14"-do160cm,16,5"-do175cm, 19"-do184cm, 21"-od185cm
VARIANTA: ke kolu si můžete vybrat jakékoliv pedály se slevou 10% , dle aktuální nabídky eshopu -viz.eshop
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KOMPONENTŮ-DLE DOMLUVY.
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na našem výdejním místě Praha,první garanční prohlídka ZDARMA(po 100km, nebo měsící od vyjetí) a následný servis zajištěn(placený)-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 998472
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
dětské pískací zvířátko na řidítka, objímka 22,2 mm, materiál: plast
Popis produktu
Závodní plášť pro MTB kola se samočistící schopností a technologií PureGrip? To je model CONTINENTAL Ruban.
CONTINENTAL Ruban je spolehlivý a odolný plášť...
RámALUMINIUM PERFORMANCE
VidliceCARBON
Množství převodů12
Přední přehazovačkaŽÁDNÝ...
Popis produktu
ližiny ocelové
rozměry 265x155mm
barva bílo-tyrkysová
hmotnost 374g /váženo /
rozměry 265x155mm
barva bílo-tyrkysová
hmotnost 374g /váženo /
DOSTUPNOST
Rodina kol TERN LINK je navržena s jednoduchým cílem - dostat vás z místa, kde jste, tam, kde musíte být. Ať už je vaše cesta celá na kole nebo v...







