Jízdní kolo Rock Machine Blizzard 50-27 LTD 2016
Výrobce: ROCK MACHINE
specifikace
| Velikost | 17.0“, 19.0“, 21.0“ |
| Rám | Alu 6061.T6 Multibutted |
| Vidlice | Rock Shox Sektor TK Tapered, 15mm, 140/140mm |
| Zadní odpružení | Rock Shox Monarch RL |
| Kliky s převodníky | Race Face Affect SL 32T |
| Zadní měnič | SRAM GX |
| Řadící páky | SRAM GX Trigger Shifter 1x11 |
| Volnoběžka / kazeta | SRAM XG-1150-11 10-42T |
| Řetěz | KMC X11 |
| Brzdy | Shimano XT 785 / Brzdové kotouče Shimano XT 180/180mm |
| Středové složení | Race Face BSA |
| Hlavové složení | FSA Orbit 1.5E ZS No.57B |
| Náboje | ONE Race Ultralight 15/12mm |
| Ráfky | Weinmann Disc Bull 28H |
| Výplet | Sapim stainless |
| Pláště | Schwalbe Nobby Nic Performance 27.5x2.35" |
| Představec | Race Face Ride 35mm |
| Řidítka | Race Face Ride 35mm riser |
| Gripy | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| Sedlovka | Kind Shox Cruxi |
| Sedlo | RM Peak Race |
| Pedály | Shimano XTR |
VELIKOSTI: 16,5"-do175cm, 19"-do186cm, 21,5"-od187cm
VARIANTA: ke kolu si můžete vybrat jakékoliv pedály se slevou 10% , dle aktuální nabídky eshopu -viz.eshop
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KOMPONENTŮ-DLE DOMLUVY.
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na našich výdejních místech,garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 998547
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
MTB plášť Nano je maratonec! Jedná se o volbu číslo jedna pro Tour Divide, nejdelší závod na horských kolech na světě, táhnoucí se od Kanady po Mexiko podél...
Sada koncovek PRO-T Plus AGR hydraulické hadice universal H57 Hayes
sada koncovek na brzdy Hayes, balení obsahuje: 1 x oliva s trnem, 1x kompresní matice, 1 x gumová krytka
Drát Sapim Leader 14G ocel-černý 2mm x 274mm
Popis produktu
cena bez niple
průměr 2,0mm
dálka 274mm
prodej a balení pouze po 100ks
průměr 2,0mm
dálka 274mm
prodej a balení pouze po 100ks
MEZCAL
Velmi rychlý a univerzální XC/TRAIL plášť. Střední část vzorku tvoří na sebe téměř navazující knoby pro maximální rychlost a nízký valivý odpor. Jistotu v...
Velmi rychlý a univerzální XC/TRAIL plášť. Střední část vzorku tvoří na sebe téměř navazující knoby pro maximální rychlost a nízký valivý odpor. Jistotu v...
Standartní lankový zámek MAX1.
- 2 ks klíčků třídy A
Více na: MAX1.CZ SKLADEM: 1x zelená, 1x černá ZVOLENOU BARVU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO...
- 2 ks klíčků třídy A
Více na: MAX1.CZ SKLADEM: 1x zelená, 1x černá ZVOLENOU BARVU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO...










