UVEX

Uvex je renomovaná značka, jejímž hlavním heslem je důsledná ochrana lidského zdraví s důrazem na technickou dokonalost a funkci. Díky svým inovačním technologiím produkuje širokou nabídku cyklistických helem a sportovních brýlí, které jsou nejen pohodlné, ale zajišťují maximální bezpečnost.

Inmould
Výrobní proces, při němž je vnitřní část helmy z tvrzeného polystyrenu (EPS) přímo vstřikována do skořepiny. Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy a umožňuje uplatnění větších větracích otvorů.

Double-Inmould
Při tomto procesu je vnitřní část helmy z EPS současně vstřikována do horní i spodní části skořepiny. Zadní a spodní boční část helmy pak lépe chrání proti nárazu.

IAS
Individual Adapting System je mimořádně snadné nastavení vnitřního obvodu helmy, jež lze plynule regulovat otočným kolečkem umístěným v její zadní části. Vnitřní obvod je vymezen prodyšnou čelenkou z materiálu Coolmax, která současně zabraňuje stékání potu do očí.

Původní systém IAS byl vylepšen, a proto se u dnešních helem zpravidla setkáte se symbolem IAS-2. Dodává se také jako náhradní díl. Pro helmu FP-1 byl vyvinut vlastní IAS-3, který se odlišuje tím, že hlavu neobepíná po celém obvodu – čelová část chybí. Smyslem tohoto systému je dosažení pocitu volnosti, po kterém volají zejména silniční profesionálové.

Horkou novinkou pro rok 2007 je zcela nový IAS 3D, kdy lze celý systém posunout i vertikálně. Pokud tedy někoho tlačí helma na temeni, nebo pokud IAS systém zavazí uším, stačí celý IAS povysunout níže nebo výše, podle potřeby. Aby totiž byla helma skutečně bezpečná, musí na hlavně dobře sedět. Touto revoluční inovací Uvex opět potvrdil, že je v technologii cyklistických přileb světovou jedničkou.

Nalezen 1 produkt
Řazení:
Zobrazení:
Produktů na stránce:
Foto
Produkt
Cena
Přilba UVEX FLASH SMU, WHITE PINK/MAT
75841

Přilba UVEX FLASH SMU, WHITE PINK/MAT

Cyklistická helma Uvex Flash bílo-růžová s IN-MOLD konstrukcí spolehlivě ochrání vaši hlavu při jízdě a případných pádech. Díky 19 větracím otvorům si helmu oblíbíte i na...
běžně 1 299,00 Kč
ušetříte 300,00 Kč
999,00
(včetně DPH)
skladem
stránka 1 z 1

Kategorie zboží