TOPEAK BRAŠNA NA RÁM TRI DRYBAG VODĚODOLNÁ
Výrobce: TOPEAK
TOPEAK BRAŠNA NA RÁM TRI DRYBAG VODĚODOLNÁ
POPIS PRODUKTU
Voděodolná brašna s netradičním umistěním na horní rámové trubce v oblasti hlavového složení. Brašna je vyrobena z voděodolného materiálu. Brašna, díky svému umistění poskytuje jezdci výbornou dostupnost.
| Uchycení: | Nylon straps |
| Objem: | 0.6 L |
| Rozdělení: | Jedna přepažená kapsa |
| Pro hlavovou trubku: | ø44 - ø75 mm |
| Pro horní rámovou trubku: | ø38 - ø52 mm |
| Materiál: | 420 denier / 840 denier nylon, voděodolnost |
| Rozměry: | 14.5 x 12.8 x 4.7 cm |
| Hmotnost: | 65 g |
| Kód: | TT9815B |
Kód zboží: TT9815B
Běžná cena v obchodech: 839,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 789,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
TOPEAK BIKEPACKING MIDLOADER, BRAŠNA NA RÁM 6L ZELENÁ
POPIS PRODUKTU
Epické vyjížďky vyžadují spoustu vybavení, MidLoader pojme i ty nejtěžší kousky a uloží je do...
POPIS PRODUKTU
Epické vyjížďky vyžadují spoustu vybavení, MidLoader pojme i ty nejtěžší kousky a uloží je do nevyužitého místa uvnitř rámu. Navrženo z lehoučkých, odolných...
TOPEAK BIKEPACKING MIDLOADER, BRAŠNA NA RÁM 6L ČERNÁ
POPIS PRODUKTU
Epické vyjížďky vyžadují spoustu vybavení, MidLoader pojme i ty nejtěžší kousky a uloží je do...
TOPEAK BRAŠNA ESCAPE POD L
POPIS PRODUKTU
Escape Pod umožňuje uložit mini nářadí, CO2 hustilku, montpáky, rezervní duši, mini pumpu nebo jakékoli podstatné vybavení pro vaši...
POPIS PRODUKTU
Brašna Topeak na horní rámovou trubku. Brašna Vám svým umístěním dává snadný přístup k energetické tyčince, mobilnímu telefonu, peněžence a nářadí. Brašna má...









