TOPEAK BRAŠNA GRAVEL GEARBAG
Výrobce: TOPEAK
POPIS PRODUKTU
Cyklistická brašna se základními přihrádkami pro milovníky gravelu a trailů.
| Objem | 0.6 L |
| Rozdělení přihrádek | Jedna hlavní, vnitřní organizér |
| Průměr sedlové trubky | ø28 - ø60 mm |
| Průměr horní rámové trubky | ø28 - ø70 mm |
| Materiál | 1000D Nylon |
| Váha | 162 g ( Brašna) |
| Rozměry | 23.3 x 9 x 4.3 cm |
| Kompatibilita | Do 700 x 40c duše |
| Podrobnosti | Waterproof zip |
Kód zboží: TC2277B
Běžná cena v obchodech: 1 299,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 1 199,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
POPIS PRODUKTU
Pevná voděodolná brašna na horní rámovou trubku poskytuje cyklistům rychlý a jednoduchý přístup k osobním věcem. Energetické tyčinky, telefon, peněženku, klíče...
POPIS PRODUKTU
Escape Pod umožňuje uložit mini nářadí, CO2 hustilku, montpáky, rezervní duši, mini pumpu nebo jakékoli podstatné vybavení pro vaši jízdu do košíku na láhev....
TOPEAK BRAŠNA ESCAPE POD L
POPIS PRODUKTU
Escape Pod umožňuje uložit mini nářadí, CO2 hustilku, montpáky, rezervní duši, mini pumpu nebo jakékoli podstatné vybavení pro vaši...
POPIS PRODUKTU
Kompletní sada na opravu bezdušových pneumatik / huštění CO2 pro silniční a turistické nadšence zabalená do elegantního pouzdra s organizérem namontovaným pod...
POPIS PRODUKTU
Praktická brašnička do košíku na láhev, obsahuje vyjimatelný organizér na nářadí a drobnosti.
Obrázky jsou pouze ilustrační, vložené nářadí není součástí...








