Odrážedlo MUFF Hawaii

ODRÁŽEDLO MUFF HAWAII

Výrobce: MUFF

Limitovaná edice odrážedel Muff
Líbí se Vám odrážedla Muff od firmy Intrea? Ale chcete ještě něco navíc? Pak je tu pro Vás odrážedlo Muff Hawaii z limitované edice, které je vyrobené speciálně pro malé závodníky a závodnice. Toto odrážedlo má oproti základním modelům Muff několik vylepšení pro komfortnější a bezpečnější jízdu. Od základních modelů se liší též dvojbarevným rámem.

Čím se Muff Hawaii liší od ostatních?

 • řidítka vyrobená z hliníku
 • měkce polstrované sedlo s efektním prošíváním
 • hliníková objímka sedlovky pro delší životnost
 • ložiskové hlavové složení

Jak odrážedlo Muff Hawaii vypadá?
  Odrážedlo Muff Hawaii má samolepky umístěné pod lakem, aby se z rámu odrážedla neodlouply a nepoškrábaly se. Odrážedlo má dvojbarevný rám provedený ve fialovobílé kombinaci vysoce efektních perleťových barev. Nadčasový vzhled odrážedla pak dotváří i motiv na polstrování řídítek a na přední vidlici.

Proč jsou nafukovací kola důležitá?
Nafukovací kola odrážedla Muff v porovnání s plastovými nebo dřevěnými koly mnohem lépe tlumí otřesy při jízdě na nerovnostech. Společně s měkoučkým polstrovaným sedadlem zajišťují pohodlnou jízdu nejen na chodníku, ale i v přírodě. Vzorek nafukovacích pneumatik pak odvádí vodu a odrážedlo se nesmýká ani při jízdě v mokru.

Hliníková řídítka odrážedla Muff Hawaii
Řídítka odrážedla Muff Hawaii jsou vyrobena z hliníku a jejich konce jsou opatřeny pryžovými rukojeťmi. Aby se dítěti řídítka lépe držela, není gumové zakončení hladké, ale naopak vzorkované. Na řídítkách je umístěna ruční brzda, která dítěti při jízdě na odrážedle usnadňuje brždění. Brzda je přizpůsobena potřebám dětí a lze ji tedy stisknout hladce a bez použití velké síly.

Technické údaje

 • délka odrážedla: 84 cm
 • hmotnost: 3,7 kg
 • nosnost: 75 kg
 • výška sedadla: 34-46 cm
 • výška řídítek: 51-55 cm
 • šířka řidítek: 35 cm
 • průměr pneumatik: 12 palců

Řídíka i sedlo jsou nastavitelné
Odrážedlo Muff Hawaii Vám bezpochyby vydrží několik let, protože jej snadno přizpůsobíte výšce dítěte. V zásadě na něj můžete posadit už dvouleté děti, sedlovku lze totiž dostatečně snížit. Výška sedla i řídítek je plynule nastavitelná, odrážedlo je proto vhodné pro děti, které měří 90 až 125 cm.

Kód zboží: 5997
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.

Alternativní produkty

RÁM DURAL 6061 VIDLICE OCEL Hi-Ten PŘEDSTAVEC OCEL Př.NÁBOJ STEEL RÁFKY REMERX DURAL,JEDNOSTĚNÝ PLÁŠŤ RUBENA COMFORT,12X1,75 SEDLOVKA...
 
2 200,00
včetně DPH
 
Dřevěný rám, kola na zapouzdřených ložiskách, nastavitelná výška sedla, madla s ochranou ruky, s omezením protočení řídítek
Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro...
1 540,00 Kč
1 459,00
včetně DPH
 
Odrážedla jsme vyvýjeli s důrazem na komfort jízdy, bezpečnost a funkčnost. Výsledkem je unikátní geometrie s nízko položeným sedátkem. Díky této geometrii padne odrážedlo i...
 
1 690,00
včetně DPH
skladem na dotaz
570000026,570000025 Rám 
Velikosti One Size 
Barva Blue 
Rám ALUXX Aluminum 
Vidlice Thermoformed Polymer 
Komponenty 
Řídítka...
 
3 499,00
včetně DPH
 
Dřevěný rám, kola na zapouzdřených ložiskách, nastavitelná výška sedla, madla s ochranou ruky, s omezením protočení řídítek
Odrážedlo slouží nejen k nácviku rovnováhy pro...
 
1 390,00
včetně DPH
 

Kategorie zboží