Kolo GHOST Lector SP
Výrobce: GHOST
| Rok | 2018 |
|---|---|
| Rám | Lector LC 29 |
| Vidlice | Rock Shox Recon Gold RL Solo Air 100mm Oneloc |
| Přehazovačka | Shimano XT 8000 11 |
| Přesmykač | Shimano XT 8000 11 |
| Řazení | Shimano XT 8000 11 |
| Brzdy | Shimano XT 8000 11 + KOTOUČE XT 160+180mm |
| Kliky | Shimano XT 8000 11 1x11, 2x11 počet zubů možno zvolit |
| Kazeta | Shimano SLX 7000 11 11-42 |
| Řídítka | Ground Fiftyone 740mm |
| Představec | Ground Fiftyone |
| Sedlovka | Ground Fiftyone 31,6mm |
| Sedlo | Fizik Antares R7 |
| Náboje | Formula DHT 15x100mm / DHT-142 12x142mm |
| Ráfky | Rodi Blackrock 622x21 32d |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 29x2.2" |
| Počet rychlostí | 20 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: M 165-180cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: GHOSTSP
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Čepice pod helmu, vyrobena infračervenou technologií (FIR) do chladného počasí.
Anatomicky tvarovaná, dokonale padne pod helmu.
Jedna velikost padne všem.
Anatomicky tvarovaná, dokonale padne pod helmu.
Jedna velikost padne všem.
Kompletně přepracované pedály Race Face Atlas - nízkoprofilová, prostorná základna s výraznými hroty a nízká váha, to vše dělá z těchto pedálů ideální záležitost pro...
Popis produktu
cyklistické návleky, unisex
disponují velkým rozsahem teplotního komfortu
vlákno ClimaWell s antibakteriálními ionty stříbra
materiál: 95% polyamid, 5%...
disponují velkým rozsahem teplotního komfortu
vlákno ClimaWell s antibakteriálními ionty stříbra
materiál: 95% polyamid, 5%...
IFDM8020E6X
Sada:XT Počet rych. RD/FC:pro 2x11 Obj/nav/přímá m.:př mont E-typ bez BB Top/Down/Side:Side-swing Tah:front pull
Sada:XT Počet rych. RD/FC:pro 2x11 Obj/nav/přímá m.:př mont E-typ bez BB Top/Down/Side:Side-swing Tah:front pull
Špičkový hliníkový ventilek s komorou pro použití inzertů.
3. generace Space Craft alloy
o 50% vyšší odolnost materiálu oproti standardním Alu ventilkům
Robustní těsnění...









