Kolo GHOST Lector 2018 XT Full
Výrobce: GHOST
| Rok | 2018 |
|---|---|
| Rám | Lector LC 29 |
| Vidlice | Rock Shox Recon Gold RL Solo Air 100mm Oneloc |
| Přehazovačka | Shimano XT 8000 11 |
| Přesmykač | Shimano XT 8000 11 |
| Řazení | Shimano XT 8000 11 |
| Brzdy | Shimano XT 8000 11 + KOTOUČE XT 160+180mm |
| Kliky | Shimano XT 8000 11 1x11,2x11- POČET ZUBŮ MOŽNO ZVOLIT |
| Kazeta | Shimano SLX 7000 11 11-42 |
| Řídítka | Ground Fiftyone 740mm |
| Představec | Ground Fiftyone |
| Sedlovka | Ground Fiftyone 31,6mm |
| Sedlo | Fizik Antares R7 |
| Náboje | Formula DC-71 15x100mm / DHT-142 12x142mm |
| Ráfky | Rodi Blackrock 622x21 32d |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 29x2.2" |
| Počet rychlostí | 20 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
CENA BEZ BRZD A KOTOUČŮ: -4000KČ
VELIKOSTI: M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
BARVY: green/black
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete vyzvednout i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
BEZ JAKÝCHKOLIV DALŠÍCH SLEV
Kód zboží: GHOST1001
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Popis produktu
uchycení na rám pomocí popruhů se suchým zipem
délka: 22 cm , šířka: 6 cm, výška: 9 cm
hmotnost: 110 g
objem: 0,6 l
materiál: polyester
baleno na...
délka: 22 cm , šířka: 6 cm, výška: 9 cm
hmotnost: 110 g
objem: 0,6 l
materiál: polyester
baleno na...
Popis GALAXY CETIS 20"
Galaxy Cetis je ideální dětské kolo pro učení správných jízdních návyků. Osazeno je lehkým hliníkovým rámem, pevnou vidlicí a s 20" koly se hodí pro...
Příchytka hydraulické nacvakávací (FEG034)
Jako každodenní péče o zuby zaručí ochranu proti "paradontóze", tak i funkčnost a odolnost odpružené vidlice zaručí pouze pravidelná a častá péče. Nastříkejte BRUNOX DEO na...
IRDM6000SGS
Přehazovačka Shimano Deore RD-M6000, 10s
nový Shadow desing s optimalizovaným úhlem vedení
řazení s minimální silou
Optimalizované profily zubů...














