Kolo GHOST KATO 3.9 AL - Jet Black / Star White / Fiery Red
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1. NĚMECKÁ FIRMA-MONTÁŽ V ČR
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
| Kategorie: | Horská kola |
|---|---|
| Velikost kola: | 29 |
| Materiál: | Hliník |
| Rok: | 2020 |
| Rám: | KATO AL |
| Vidlice: | SR Suntour XCM RL DS 100 mm |
| Přehazovačka: | Shimano Acera RD-M3000 9-S |
| Kliky: | Shimano FC-MT300 44-32-22 |
| Středové složení: | Shimano BSA |
| Kazeta: | Shimano CS-HG-200-9 11-34 |
| Řetěz: | KMC X9-93 |
| Brzdy: | Shimano BR-MT200 2/2 Piston 180 mm Disc |
| Řidítka: | XLC 720 mm Rise 15 mm Dia. 31.8 mm |
| Gripy: | Velo Grip |
| Představec: | XLC MTB Dia. 31.8 mm |
| Sedlo: | DDK 2373A |
| Přední náboj: | Shimano HB-RM35 QR |
| Zadní náboj: | Shimano FH-RM35 QR |
| Pedály: | FPD NW-91K |
| Přesmykač: | Shimano Acera FD-T3000 |
| Kotouče: | Shimano SM-RT10 180 mm |
| Zdvih přední: | 100 mm |
| Velikost: | S |
| Patka: | EZ1954 |
| Ráfek zadní: | Rodi Excalibur XC 622x19 mm 32H |
| Ráfek přední: | Rodi Excalibur XC 622x19 mm 32H |
| Plášť přední: | Mitas Ocelot 29 x 2.10 |
| Plášť zadní: | Mitas Ocelot 29 x 2.10 |
| Upravená barevná varianta - dle vzoru B2B: | Jet Black / Star White / Fiery Red |
| Počet převodů: | 27 |
| Maximální nosnost kola: | 120 |
VELIKOSTI: S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA nebo za 300kč, a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: GHOST58
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Hliníkový dámský rám střední třídy pro 29" horská kola.
materiál: zeslabovaný hliník Al6061
návarky: pouze pro disc IS
Ø sedlovky: 31,6mm
Ø sedlové objímky:...
materiál: zeslabovaný hliník Al6061
návarky: pouze pro disc IS
Ø sedlovky: 31,6mm
Ø sedlové objímky:...
DOSTUPNOST
ASLM2010LB,ESLM20109RA
Kompletní páčkové MTB řazení SHIMANO Altus SL-M2010 - černé
3/9-ti stupňové řadící páčky RAPIDFIRE-PLUS
- pravý mechanismus je...
3/9-ti stupňové řadící páčky RAPIDFIRE-PLUS
- pravý mechanismus je...
Stahovací mechanismus HeadLock s blikačkou určený pro přilbu Toltec a Toltec II.
Svítící mechanismus obsahuje baterii 2032, která je výměnná.
Parametry zboží
Model
TAAL
Modelový rok
2024
Průměr kol "
29 "
Určení
Pánské
Model Rámu ...
univerzální stahovák jednopastorků ze závitového náboje
vhodný pro většinu standardních rozměrů pastorků
jednoduché a pevné uchycení pastorku pomocí 2 čepů
zajištění...
vhodný pro většinu standardních rozměrů pastorků
jednoduché a pevné uchycení pastorku pomocí 2 čepů
zajištění...







