Kolo GHOST Kato 2.7 riot red / night black
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.NĚMECKÁ KVALITA,PROVĚŘENÁ FIRMA
2. PRÉMIOVÁ ZNAČKA
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
| Rok | 2019 |
|---|---|
| Rám | Kato AL 27.5 |
| Vidlice | SR Suntour SF19 XCT30 100mm |
| Přehazovačka | Shimano Acera RD-M360 8-S |
| Řazení | Shimano SL-M310 3x8 |
| Brzdy | Shimano BR-MT200 2/2 Pístky, 160mm kotouče |
| Kliky | Shimano FC-TY301 42-34-24 |
| Kazeta | Shimano CS-HG-200-8 12-32 |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Selle Italia X-Base |
| Náboje | Shimano HB-TX505 QR / FH-TX505 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 584x19 32h |
| Pláště | Continental X-King 2.2 |
| Počet rychlostí | 24 |
| Velikost kol | 27.5 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: XS-145-160cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 86LE1052
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
MICHELIN PROTEK BR WIRE 26X1.85 ACCESS LINE
Úroveň
ACCESS LINE
Patka
WIRE BEAD
Barva stěny
BLACK
Barva vzorku
BLACK
TPI
22
Minimální...
Sportovní řídítka, Grave
Rozšíření spodní části 12 D
rozměry:
420, 440, 460 mm x 31,8 mm
materiál: 6061/T6
Hmotnost: 305 g VARIANTY: 40, 42, 44cm...
Rozšíření spodní části 12 D
rozměry:
420, 440, 460 mm x 31,8 mm
materiál: 6061/T6
Hmotnost: 305 g VARIANTY: 40, 42, 44cm...
Značka Rockbros, taška pod sedlo, kapacita 3l, 100% vodotesná. Bezšvová technológia výroby. Spoje sú zvárané. Upevnenie pomocou remeňov na sedlovku a lyžiny sedla. Reflexné...
umožňuje použití větších (OVERSIZE) kladek 590701, 590702, 590801 a 590812
v kombinaci s kazetami, které mají největší pastorek se 32 zuby
vzdálenost mezi horní kladkou a...
v kombinaci s kazetami, které mají největší pastorek se 32 zuby
vzdálenost mezi horní kladkou a...
XC/AM/FR grip s vynikajícími tlumícími vlastnostmi se zachováním perfektního citu
130 mm
33 mm průměr
Made in USA
120gr








