Kolo GHOST K XT 8000 11 RST
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.PRÉMIOVÝ RÁM-ORIGINÁLNÍ DESIGN
2 NĚMECKÁ FIRMA-MONTÁŽ V ČR
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
4.VIDLICI MOŽNO ZVOLIT JAKOUKOLIV JINOU
| Rok | 2019 |
|---|---|
| Rám | Kato AL 29 |
| Vidlice | RST AERIAL 120mm AIR VZDUCHOVÁ 2390g (SUNTOUR RAIDON AIR 100mm ,2050g +1000KČ) |
| Přehazovačka | SHIMANO XT 8000 11 |
| Přesmykač | SHIMANO XT 8000 11 |
| Řazení | SHIMANO XT 8000 11 |
| Brzdy | SHIMANO DEORE 6000 +KOTOUČE DEORE SMRT54 160mm |
| Kliky | SHIMANO XT 8000 11 POČET ZUBŮ MOŽNO ZVOLIT |
| Kazeta | SHIMANO SLX POČET ZUBŮ MOŽNO ZVOLIT |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Selle Italia X-Base |
| Náboje | Shimano HB-RM35 QR / FH-RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 622x19 32h |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 29x2.2 |
| Počet rychlostí | 22 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA(Kunratice) nebo za 300kč(Evropská), a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 86LE1245
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Popis produktu
Závodní model pláště KENDA s novým vzorkem Nevegal X Pro v rozměru 27,5x2,35 s kevlarovou patkou. Plášť je vybaven technologií DTC se směsí STICK-E, která...
šátky Haven jsou určeny pro všechny, kdo milují aktivní styl života, jednoduchost a praktičnost.
Vyberte si design, jedna velikost je určena pro všechny dospělé,
jedna...
jedna...
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
4.NA TOMTO KOLE MŮŽETE COKOLIV ZMĚNIT DLE VAŠEHO ZADÁNÍ
SPYDER AL 7005 ROAD
Vidlice Force Carbon
Brzdy Shimano...
Brzdy Shimano...
Bezpřírubové prachovky předního výrobce SKF. Určené pro všechny modely FOX o průměru 34mm.
Představujeme novou čerstvou recepturu přímo z laboratoře Weldtite.
Zkoumali jsme, jak chtějí jezdci čistit svá kola a vytvořili jsme směs tak jedinečnou a výkonnou, že...
Zkoumali jsme, jak chtějí jezdci čistit svá kola a vytvořili jsme směs tak jedinečnou a výkonnou, že...








