Kolo GHOST K SLX 7000 11 RST
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.PRÉMIOVÝ RÁM-ORIGINÁLNÍ DESIGN
2 NĚMECKÁ FIRMA-MONTÁŽ V ČR
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
4.VIDLICI MOŽNO ZVOLIT JAKOUKOLIV JINOU
| Rok | 2019 |
|---|---|
| Rám | Kato AL 29 |
| Vidlice | RST AERIAL 120mm AIR VZDUCHOVÁ 2390g (SUNTOUR RAIDON AIR 100mm ,2050g +1000KČ) |
| Přehazovačka | SHIMANO SLX 7000 11 |
| Přesmykač | SHIMANO SLX 7000 11 |
| Řazení | SHIMANO SLX 7000 11 |
| Brzdy | Shimano BR-MT200 2/2 Pístky, 160mm kotouče |
| Kliky | SHIMANO SLX 7000 11 POČET ZUBŮ MOŽNO ZVOLIT |
| Kazeta | SHIMANO SLX POČET ZUBŮ MOŽNO ZVOLIT |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Selle Italia X-Base |
| Náboje | Shimano HB-RM35 QR / FH-RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 622x19 32h |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 29x2.2 |
| Počet rychlostí | 22 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA(Kunratice) nebo za 300kč(Evropská), a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 86LE1244
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
DOSTUPNOST NA DOTAZ !!
Materiál: Al 6061
Průměr: 31,8mm Šířka: 780mm Offset: 35mm Prohnutí: 9° Váha: 340g dostupnost na dotaz
Průměr: 31,8mm Šířka: 780mm Offset: 35mm Prohnutí: 9° Váha: 340g dostupnost na dotaz
Náhradní Alu patka / hák / koncovka rámu.
Porovnejte Vaši patku s fotkou a vyberte ten správný tvar.
Šrouby pro připevnění k rámu jsou součástí balení.
Patka pasuje...
Porovnejte Vaši patku s fotkou a vyberte ten správný tvar.
Šrouby pro připevnění k rámu jsou součástí balení.
Patka pasuje...
Ráfek 29" Ráfek FZR-XC = dobrá kombinace výkonu a hmotnosti tohoto dynamického ráfku s elegantním designem.
S technologií ETR, speciálně navrženého pro cross...
S technologií ETR, speciálně navrženého pro cross...
pro dráty s rovnou hlavou
24 děr, 4 japonská průmyslová ložiska
kompatibilní pro SHIMANO kazety 8 - 11 pastorků
možnost vyměnit za Campagnolo ořech (kód: 80510)
osa:...
24 děr, 4 japonská průmyslová ložiska
kompatibilní pro SHIMANO kazety 8 - 11 pastorků
možnost vyměnit za Campagnolo ořech (kód: 80510)
osa:...
Propracované TRAIL kalhoty s trojitým prošitím zadní části v čistém dvoubarevném designu z pevného materiálu s vnitřním počesem. Určené pro muže i ženy, viz....









