Kolo GHOST K DEORE 10 RST AIR
Výrobce: GHOST
HLAVNÍ PLUSY KOLA:
1.PRÉMIOVÝ RÁM-ORIGINÁLNÍ DESIGN
2 NĚMECKÁ FIRMA-MONTÁŽ V ČR
3.NA TOMTO KOLE JE MOŽNÉ PROVÁDĚT ZMĚNY V KONFIGURACI-po dohodě -emailem-martinnemcik@seznam.cz
4.VIDLICI MOŽNO ZVOLIT JAKOUKOLIV JINOU
| Rok | 2019 |
|---|---|
| Rám | Kato AL 29 |
| Vidlice | RST AERIAL 120mm AIR VZDUCHOVÁ 2390g (SUNTOUR RAIDON AIR 100mm ,2050g +1400KČ) |
| Přehazovačka | SHIMANO DEORE 10 |
| Přesmykač | SHIMANO DEORE 10 |
| Řazení | SHIMANO DEORE 10 |
| Brzdy | SHIMANO BRM200 + SMRT10 160mm |
| Kliky | SHIMANO FCMT300 INTEGROVANÁ OSA 3x10 40ZUBŮ(44ZUBŮ) NEBO 2x10 36-26 |
| Kazeta | MAX 1 10 11-36 |
| Řídítka | Ghost Low Rizer MTB 720mm, Rise 10mm |
| Představec | Ghost MTB |
| Sedlovka | Ghost Light DC1 31,6mm |
| Sedlo | Selle Italia X-Base |
| Náboje | Shimano HB-RM35 QR / FH-RM35 QR |
| Ráfky | Rodi Excalibur XC 622x19 32h |
| Pláště | Continental X-King PureGrip 29x2.2 |
| Počet rychlostí | 30 |
| Velikost kol | 29 |
| Zdvih přední | 100 mm |
VELIKOSTI: S 155-170cm, M 165-180cm, L 175-190cm, XL 185-200cm
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na výdejních místech v Praze,garanční prohlídka ZDARMA(Kunratice) nebo za 300kč(Evropská), a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
KAŽDÝ ZÁKAZNÍK MÁ MOŽNOST NECHAT SI SVOJE KOLO PŘED ODESLÁNÍM NECHAT OTESTOVAT-VENKU-JEDEN Z MECHANIKŮ VEZME KOLO A PO SEŘÍZENÍ NA STOJANU HO POJEDE PROJET-CCA 3km-DŮKLADNĚ ZKONTROLUJE FINÁLNÍ SLADĚNÍ VŠECH KOMPONENTŮ A PŘÍPADNÉ NEDOSTATKY ODSTRANÍ PŘED ZABALENÍM KOLA DO KRABICE NEBO PŘED OSOBNÍM PŘEVZETÍM KOLA NA PRODEJNĚ -NUTNÝ SOUHLAS ZÁKAZNÍKA-TELEFONICKY-EMAILEM !!!
Kód zboží: 86LE1246
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
NEJLEPŠÍ CENA ZA DANOU VÝBAVU !!!
DEMA AL
Vidlice Suntour XCM HLO RL z řidítek, 100mm zdvih
Brzdy...
podsedlová brašnička vyrobená z voděodolného materiálu EVA
upevnění pod sedlo pomocí systému UniClip
UniClip dík je součástí balení
díky aerodynamickému tvaru je vhodná...
upevnění pod sedlo pomocí systému UniClip
UniClip dík je součástí balení
díky aerodynamickému tvaru je vhodná...
transparentní I -Touch dotykový displej (6 x 10,5 cm), upevnění suchým zipem na horní části rámu, neoprenová ochrana, vnitřní kapsy ze síťoviny, reflexní prvky, rozměry:...
odpružená vidlice 27,5'' SUNTOUR RAIDON-RL-R air
černá matná
sloupek: železný, 1 1/8" AHEAD, délka 255 mm
pružení: vzduch
tlumení: olejová patrona
zdvih:...
Superlehká moderní trailová přilba – to je Radix. Tvar přilby je doslova ohlodaný na kost – žádné designové kudrlinky a habaďůry na diváka. V jednoduchosti je síla! Pohodlí i...










