Kolo 4EVER GROMVEL RACE - green dragon
E-shop »
JÍZDNÍ KOLA » JÍZDNÍ KOLA SÉRIOVÁ » KOLA SILNIČNÍ, CYKLOKROS, GRAVEL » KOLA SILNIČNÍ,GRAVEL 2026 » 4EVER
Výrobce: 4EVER
Parametry
| Barvy | green dragon |
|---|---|
| Rám | ALUMINIUM SUPERLITE ICR |
| Vidlice | CARBON DURABLE 12mm |
| Převodník | SHIMANO GRX FC-RX610-2 12SPD 46/30T |
| Řazení | SHIMANO GRX ST-RX610 2x12SPD |
| Měnič | SHIMANO GRX RD-RX820 12SPD |
| Přesmyk | SHIMANO GRX FD-RX820 |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-HG710-12 12SPD 11-36T |
| Řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| Brzdy | SHIMANO GRX BR-RX410 (160/140) |
| Brzd. páky | SHIMANO GRX ST-RX610 |
| P. náboj | SHIMANO HB-RS470 E-THRU 12mm |
| Z. náboj | SHIMANO FH-RS470 E-THRU 12mm |
| Ráfky | MACH1 Pulse 23 700C |
| Pláště | SCHWALBE G-ONE Allround 40-622 |
| Pedály | UNION SP-600 |
| Řidítka | FSA RACE BAR VERO COMPACT |
| Představec | FSA RACE 31,8mm |
| Sedlovka | FSA GOSSAMER 27,2mm |
| Sedlo | SELLE ITALIA NOVUS BOOST EVO X-CROSS SF |
| Střed. osa | Integrated |
| Hmotnost | 9.8 |
VELIKOSTI:
Pánské: 52cm-do 177cm, 55CM -DO 186CM, 58CM-NAD 186CM
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: GR4GRAC
Naše cena: 44 990,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
PŘI PLATBĚ PŘEDEM JAKO DÁREK KEKOLU COKOLIV Z ESHOPU DLE VAŠEHO VÝBĚRU V HODNOTĚ 10% CENY KOLA
Parametry
Barvy
black
Rám
CARBON HIGH MODULUS 700C
Vidlice...
Velikost rámu
520
550
580
výška minimální (cm)
165
180
190
výška maximální (cm)
180
190
205
Sedlová trubka (mm) (A)
520
550
580
Horní trubka (mm) (B)...
Parametry
Barvy
matt black / hologram
Rám
CARBON HIGH MODULUS 700C
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
SHIMANO 105 FC-R7100 12SPD 50/34T
Řazení...
Parametry
Barvy
matt black / hologram
Rám
CARBON HIGH MODULUS 700C
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
SHIMANO 105 FC-R7100 12SPD 50/34T
Řazení...
Parametry
Barvy
titan matt
Rám
ALUMINIUM SUPERLITE ICR
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
SHIMANO GRX FC-RX610-2 12SPD 46/30T
Řazení
SHIMANO GRX...







