Kolo 4EVER GRIZZLY ELITE - coral / black
E-shop »
JÍZDNÍ KOLA » JÍZDNÍ KOLA SÉRIOVÁ » KOLA SILNIČNÍ, CYKLOKROS, GRAVEL » KOLA SILNIČNÍ,GRAVEL 2026 » 4EVER
Výrobce: 4EVER
PŘI PLATBĚ PŘEDEM JAKO DÁREK KEKOLU COKOLIV Z ESHOPU DLE VAŠEHO VÝBĚRU V HODNOTĚ 10% CENY KOLA
Parametry
| Barvy | coral / black |
|---|---|
| Rám | CARBON HIGH MODULUS 700C |
| Vidlice | CARBON DURABLE 12mm |
| Převodník | SHIMANO GRX FC-RX820-1 42z |
| Řazení | SHIMANO GRX ST-RX820 1x12SPD |
| Měnič | SHIMANO GRX RD-RX822 12SPD |
| Přesmyk | *** |
| Vícekolečko | SHIMANO SLX CS-M7100 12SPD 10-51T |
| Řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| Brzdy | SHIMANO GRX BR-RX820 (160/140) |
| Brzd. páky | SHIMANO GRX BL-RX610 |
| P. náboj | SHIMANO HB-RS470 E-THRU 12mm |
| Z. náboj | SHIMANO FH-TC500-MS E-THRU 12mm |
| Ráfky | MACH1 Pulse 23 700C |
| Pláště | SCHWALBE G-ONE Allround 40-622 |
| Pedály | *** |
| Řidítka | EXCLUSIVE sand blasted 420/440 mm |
| Představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| Sedlovka | EXCLUSIVE carbon |
| Sedlo | SELLE ITALIA X3 XP BOOST SF |
| Střed. osa | Integrated |
| Hmotnost | 9.5 |
VELIKOSTI:
Pánské: 49CM-DO 174CM, 52CM -DO 178CM, 54CM-DO 182CM, 56CM-DO 190CM
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Kód zboží: GR4GTECBL
Naše cena: 59 990,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Parametry
Barvy
flame red
Rám
CARBON HIGH MODULUS 700C
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
SHIMANO GRX FC-RX820-2 12SPD 48/31T
Řazení
SHIMANO GRX...
Velikost rámu
520
550
580
výška minimální (cm)
165
180
190
výška maximální (cm)
180
190
205
Sedlová trubka (mm) (A)
520
550
580
Horní trubka (mm) (B)...
PŘI PLATBĚ PŘEDEM JAKO DÁREK KEKOLU COKOLIV Z ESHOPU DLE VAŠEHO VÝBĚRU V HODNOTĚ 10% CENY KOLA
Parametry
Barvy
black
Rám
CARBON HIGH MODULUS 700C
Vidlice...
Parametry
Barvy
matt black / hologram
Rám
CARBON HIGH MODULUS 700C
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
SHIMANO 105 FC-R7100 12SPD 50/34T
Řazení...
Parametry
Barvy
matt black / hologram
Rám
CARBON HIGH MODULUS 700C
Vidlice
CARBON DURABLE 12mm
Převodník
SHIMANO 105 FC-R7100 12SPD 50/34T
Řazení...







